İstanbullu

Panpa
Beğeni puanı
10,783
Marka
Hyundai
  • Konuyu başlatan
  • Yasaklı
Merhaba
Arkadaşlar, bir Pejo 307 sw brc kitli aracımız var. Aracta bir takım sıkıntılar olduğunu düşünüyoruz. BRC sistem lpg afr ayarını yapacak profesyonel bir yer tanıdığınız varmıdır.

Saygılar.

lozlevent

Levent
Profesör
Beğeni puanı
836
Marka
Ford
Bilmiyorum link paylaşmak yasak mı ama ben bu adamlara yaptırdım ve çok memnundum.
lpgayari.com

OzanDnz

Panpa
Beğeni puanı
2,753
Marka
Ford
Maslak'ta çevre otogaz lpg ile ilgili işlerde çok başarılı. Çevremde 4-5 arkadaş oraya montaj yaptırdı çok memnun kaldılar. esnaflıkları da iyidir. bi arayıp öğrenmek lazım

stan

Rahmi Tanır
Panpa
Beğeni puanı
4,866
Marka
Alfa Romeo
Bilmiyorum link paylaşmak yasak mı ama ben bu adamlara yaptırdım ve çok memnundum.
lpgayari.com
Bu dayılar iyidir. Bu arkadaşların izmir ayağı da özdin varol, kendisi gerçekten kaliteli bir insan. Ben yazılım sonrası ayarı ona yaptırdım, 10 numara 5 yıldız.

Zaten yanlış bilmiyorsam Tr'de bu lpg afr ayar işini bu arkadaşlar başlattı, hatta Candan Mühendisliğe bile bu işi bu adamlar öğretti. Kendilerine facebook'tan ulaşabilirsin.

Tek problem, bu adamların İstanbul'da bir ayağı yok, ama arada face üzerinden toplu randevu alıp istanbula gelip afr ayarı yapıyorlar.

lozlevent

Levent
Profesör
Beğeni puanı
836
Marka
Ford
Bu dayılar iyidir. Bu arkadaşların izmir ayağı da özdin varol, kendisi gerçekten kaliteli bir insan. Ben yazılım sonrası ayarı ona yaptırdım, 10 numara 5 yıldız.

Zaten yanlış bilmiyorsam Tr'de bu lpg afr ayar işini bu arkadaşlar başlattı, hatta Candan Mühendisliğe bile bu işi bu adamlar öğretti. Kendilerine facebook'tan ulaşabilirsin.

Tek problem, bu adamların İstanbul'da bir ayağı yok, ama arada face üzerinden toplu randevu alıp istanbula gelip afr ayarı yapıyorlar.
Bende tek olduklarını biliyorum. Bir kaç yere AFR ayarını sormuştum, biz de öyle bir kit yok dediler :D

cingoz debriyaj

Profesör
Destekçi
Beğeni puanı
835
Marka
Toyota
Ümraniye Oto sanayi Candan Mühendislik

İstanbullu

Panpa
Beğeni puanı
10,783
Marka
Hyundai
  • Konuyu başlatan
  • Yasaklı
Arkadaşa paylaştım.. Artık gereğini yapsın..

mrtkap

Profesör
Beğeni puanı
866
Marka
Toyota
Konuyu hortlatıyorum ama Avrupa Yakasında afr ayarı yapan yer mevcut mu? Ta Başakşehirden kalkıpta Ümraniye’ye gidip Candan’da 3 saat beklemek istemiyorum.