İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Arkadaşlar, bir Pejo 307 sw brc kitli aracımız var. Aracta bir takım sıkıntılar olduğunu düşünüyoruz. BRC sistem lpg afr ayarını yapacak profesyonel bir yer tanıdığınız varmıdır.

Saygılar.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Maslak'ta çevre otogaz lpg ile ilgili işlerde çok başarılı. Çevremde 4-5 arkadaş oraya montaj yaptırdı çok memnun kaldılar. esnaflıkları da iyidir. bi arayıp öğrenmek lazım

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Bilmiyorum link paylaşmak yasak mı ama ben bu adamlara yaptırdım ve çok memnundum.
lpgayari.com
Bu dayılar iyidir. Bu arkadaşların izmir ayağı da özdin varol, kendisi gerçekten kaliteli bir insan. Ben yazılım sonrası ayarı ona yaptırdım, 10 numara 5 yıldız.

Zaten yanlış bilmiyorsam Tr'de bu lpg afr ayar işini bu arkadaşlar başlattı, hatta Candan Mühendisliğe bile bu işi bu adamlar öğretti. Kendilerine facebook'tan ulaşabilirsin.

Tek problem, bu adamların İstanbul'da bir ayağı yok, ama arada face üzerinden toplu randevu alıp istanbula gelip afr ayarı yapıyorlar.

lozlevent

Levent
Profesör
9 Mar 2017
582
844
1,820
Marka
Ford
Bu dayılar iyidir. Bu arkadaşların izmir ayağı da özdin varol, kendisi gerçekten kaliteli bir insan. Ben yazılım sonrası ayarı ona yaptırdım, 10 numara 5 yıldız.

Zaten yanlış bilmiyorsam Tr'de bu lpg afr ayar işini bu arkadaşlar başlattı, hatta Candan Mühendisliğe bile bu işi bu adamlar öğretti. Kendilerine facebook'tan ulaşabilirsin.

Tek problem, bu adamların İstanbul'da bir ayağı yok, ama arada face üzerinden toplu randevu alıp istanbula gelip afr ayarı yapıyorlar.
Bende tek olduklarını biliyorum. Bir kaç yere AFR ayarını sormuştum, biz de öyle bir kit yok dediler :D

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
Konuyu hortlatıyorum ama Avrupa Yakasında afr ayarı yapan yer mevcut mu? Ta Başakşehirden kalkıpta Ümraniye’ye gidip Candan’da 3 saat beklemek istemiyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım