KAPALI mazda 3 power dizel otomatik düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Soyle soyliyim biraz hantal (yana yatma biraz var hantal dedigim o bide agır) ve serte dönük yapıları vardır. Kronik olarak sıkıntılarını @AlkanExclusive daha iyi bilir ama kapı tutanakları soyulmaya meyilli yakıt olarak İstanbul'da 8 ile 9 arası yakar. Yürüyüşü falan gayet iyidir ama o paralara yüksek km yapmış modelleri bulursunuz.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Konuyu biraz uzatacağım ama 3.20d ler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Uzun yolda çok kullanılacaksa araç bence tercih edilir, çok seri arabadır. Direksiyonu biraz ağırdır şehiriçi kullanımda yorar.
Güzel yanlar :D zevkli araçtır ama bakım masrafları kronik sorunları hakkında pek bilgim yok.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Ben bişey diyimmi....
Az önce malum siteden 2012-2013 model, 80k km altında Audi a4 tdi baktım.. 90 lara falanda var hadi geç onları, 100 lerin başlarına gayet güzel araçlar var.. vöyle bir için gitti de... alsam hanım. "Daha yeni arabayı satıp, eski arabamı aldın..hemde daha masraflı" gibi mantıklı cümleler kurup kafamın etini yicek... hoş zaten kafa eti yi ek bir konuları oluyor hep :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ben bişey diyimmi....
Az önce malum siteden 2012-2013 model, 80k km altında Audi a4 tdi baktım.. 90 lara falanda var hadi geç onları, 100 lerin başlarına gayet güzel araçlar var.. vöyle bir için gitti de... alsam hanım. "Daha yeni arabayı satıp, eski arabamı aldın..hemde daha masraflı" gibi mantıklı cümleler kurup kafamın etini yicek... hoş zaten kafa eti yi ek bir konuları oluyor hep :)
2008 cerato dan geçeceğiz o çok sorun olmaz :) düşündüren yıllık vergisi ve daha eski olması. Zaten 2.0 motor araba var 2 tane olursa devlete muhteşem katkımız olur

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok

Seviyoruz Mazda 3 ü forumca..
Bende seviyorum lakin herşeyden iç/dış tasarım olarak hoşuma gidiyor ... lakin bu ilandaki araç baya bir vukuatlı ..
Zaten fiyatında belli ediyor.. fiyatı makul... temiz olsaydı düşünülürdü... ama abartmamak lazım Mazda 3 ü (forumca sevemenin yanında biraz da abartmaya başladık, özellikle fiyat endeksinde düşündüğümüzde!) ...

Ben olsam bu ikisi arasından Insignia ya bakardım .. ama alıcı gözüyle bakmak lazım ... onunda fiyatı uygun gibi (Cosmo!).. hatta benim oturduğum yerdeymiş, gidip takasa girsem mi :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Seviyoruz Mazda 3 ü forumca..
Bende seviyorum lakin herşeyden iç/dış tasarım olarak hoşuma gidiyor ... lakin bu ilandaki araç baya bir vukuatlı ..
Zaten fiyatında belli ediyor.. fiyatı makul... temiz olsaydı düşünülürdü... ama abartmamak lazım Mazda 3 ü (forumca sevemenin yanında biraz da abartmaya başladık, özellikle fiyat endeksinde düşündüğümüzde!) ...

Ben olsam bu ikisi arasından Insignia ya bakardım .. ama alıcı gözüyle bakmak lazım ... onunda fiyatı uygun gibi (Cosmo!).. hatta benim oturduğum yerdeymiş, gidip takasa girsem mi :)

İkisi de uygun nasılsa :) insignialar geçen sene 0 ları bu fiyatlardaydı zaten fiyatı normal aslında :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
95 liraya ancak c segmentin dip versiyon benzinli ve boş arabaları alınabiliyorken henüz yeni sayılabilecek d segment dolu ve dizel otomatik bir aracı bu fiyata almış olmanız büyük başarı ve kısmet bence. Kesinlikle mantıklı bir karar verdiniz hocam, Allah kaza bela nasip etmesin. Bu fiyata araba alacak olsam kesinlikle sıfır araç bakmazdım bende.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
95 liraya ancak c segmentin dip versiyon benzinli ve boş arabaları alınabiliyorken henüz yeni sayılabilecek d segment dolu ve dizel otomatik bir aracı bu fiyata almış olmanız büyük başarı ve kısmet bence. Kesinlikle mantıklı bir karar verdiniz hocam, Allah kaza bela nasip etmesin. Bu fiyata araba alacak olsam kesinlikle sıfır araç bakmazdım bende.
Teşekkür ederim :) Bizde biliyorsunuz c sınıfı bakıyorduk hep ama insignia ağır bastı sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım