KAPALI mazda 3 power dizel otomatik düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Aynı doluluktaki golf-superbler 100-110 arası passat hiç girmiyorum bile

@atoprak 508 lere de baktım şimdi bluehdi dediğimiz 2015-2016 modellerde 105 civarında hep yani bütçeyi aşıyor

Hadi ya ..o da mı uçmuş... ya ben araba alırken onun baz donanımlı olanları vardı tam otomatik aşnzımanlı halyile gayet alınasıydı 2nci elde.. yazık olmuş, 508 i de kaybettik :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Otopark ın superb,insignia,s60 testlerini izledim. Superb ve s60 (aynı motoru c4 Picasso 2 de kullanıyoruz ne olduğunu iyi biliyorum) hakkında performans konusunda eleştiri gelmişken insignia hakkında gayet iyi demişlerdi.
İnsignia testi viral başka açıklaması olamaz :p:p. Biz test edince kağnı gibi gelmişti valla.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Hadi ya ..o da mı uçmuş... ya ben araba alırken onun baz donanımlı olanları vardı tam otomatik aşnzımanlı halyile gayet alınasıydı 2nci elde.. yazık olmuş, 508 i de kaybettik :)

Şimdi ben dolularına baktım boşları daha uygun olabilir ayrıca araba yılan duruyor da altaki testi izledikten sonra çokta yaklaşılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım