KAPALI mazda 3 power dizel otomatik düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,090
7
51,497
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
ekonomik kalsa performans ihtiyaçlarını kaldırmayacak eminim değişeceği araba da 1.6 atmosferik 125bg cerato :)
Evet doğrusun, çekiş sıkıntı olur tabii :). Ama Cerato'dan sonra duruşuna, dönüşüne hayran bırakabilir. :) Bendeki etkisi öyle olmuştu. Performans değerlendirmemi arkaplana yolladı kullanınca. Dizel alınmaz mı, alınır. Ama dediğim gibi fiyat farkı çok çok fazla :(

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Evet doğrusun, çekiş sıkıntı olur tabii :). Ama Cerato'dan sonra duruşuna, dönüşüne hayran bırakabilir. :) Bendeki etkisi öyle olmuştu. Performans değerlendirmemi arkaplana yolladı kullanınca. Dizel alınmaz mı, alınır. Ama dediğim gibi fiyat farkı çok çok fazla :(
Gidişat insignia gözüküyor zaten. Mazda biraz hayal oldu.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Astra 1.6 cdti at excellence hakkında ne düşünüyorsunuz?
Az yakıyor aynı zamanda performansı da baya iyi.
Arkası geniş
Sorunsuz şanzıman var
Gereksiz düzeyde donanımlı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-1.6-cdti-excellence-otomatik-412057555/detay

Hocam gayet güzel..ama konfor eksikleri olduğunu söyleüyor herkez..zaten öyle olmasaydı direk alırdım..adamlar olmadık yerlerden malzeme çalmışlar gibi bir durum var..
ben gayet ciddi olarak düşünüp incelemiştim... ön kabinle davlumbaz bölgesini ayıran kısımdaki neredeyse her arabada olan yalıtım malzemesi veya kapağı göremeyince vaz geçmiştim...

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
He bu arada şu anda Golf den vaz geçsem ilk bakacağım araç heralde Astra olur yine ... biraz göz yumarak konfor eksiklerine ..en azından bir parça daha iyi giden bir araç olurdu ....

Bu arada 508 niye düşünmüyorsunuz... ben çok kötü bir araç olduğunu düşünmüyorum... fiyat olarakta makul diğer D segmentlerine göre

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Hocam gayet güzel..ama konfor eksikleri olduğunu söyleüyor herkez..zaten öyle olmasaydı direk alırdım..adamlar olmadık yerlerden malzeme çalmışlar gibi bir durum var..
ben gayet ciddi olarak düşünüp incelemiştim... ön kabinle davlumbaz bölgesini ayıran kısımdaki neredeyse her arabada olan yalıtım malzemesi veya kapağı göremeyince vaz geçmiştim...

Astra da bazı şeyleri makyaja saklamışlar havası var. Yine de fiyatına göre motor-donanımı baya iyi.

508 konusunda Otopark ın testinde çok iyi gözükmüyor. Ondan pek hiç incelemedim.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Bu başlıktaki en mantıklı araç budur hocam. Başka araba aramaya hiç lüzum yok. B segmentler 70-75 olmuşken böyle dolu, dizel otomatik d segment aracı nerede bulacaksınız.

Aynı doluluktaki golf-superbler 100-110 arası passat hiç girmiyorum bile

@atoprak 508 lere de baktım şimdi bluehdi dediğimiz 2015-2016 modellerde 105 civarında hep yani bütçeyi aşıyor

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,312
45,982
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aynı doluluktaki golf-superbler 100-110 arası passat hiç girmiyorum bile
Başka otomobil aramaya gerek yok, evet astra yeni kasa olabilir ama yalıtımı ve özellikle konfor-yol tutuş dengesi insignia ile hiç benzerlik göstermiyor. Arkada seyahat etmek, çukurlardan ve bozuk yollardan geçerken yol konforunun ( düşük ve yüksek hızda ) sağlanması v.b gibi bir çok önemli kriteri insignia'da bulduğunuz gibi astra'da bulamazsınız. Bir otomobil illa yeni kasa diye tercih edilmek zorunda değil, kendisinden daha iyi ama eski kasa otomobil her daim tercih edilir ki ilandaki insignia şuan hala güncel kasa. Boşuna başka araç düşünmeyin.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Başka otomobil aramaya gerek yok, evet astra yeni kasa olabilir ama yalıtımı ve özellikle konfor-yol tutuş dengesi insignia ile hiç benzerlik göstermiyor. Arkada seyahat etmek, çukurlardan ve bozuk yollardan geçerken yol konforunun ( düşük ve yüksek hızda ) sağlanması v.b gibi bir çok önemli kriteri insignia'da bulduğunuz gibi astra'da bulamazsınız. Bir otomobil illa yeni kasa diye tercih edilmek zorunda değil, kendisinden daha iyi ama eski kasa otomobil her daim tercih edilir ki ilandaki insignia şuan hala güncel kasa. Boşuna başka araç düşünmeyin.

1 ay içinde belli olur bide genelde alt segment alınca donanımı ile öne çıkar insignia bu konuda da çok önde. İnsignia yerine astra nın tek avantajı hafifliği ile performans/yakıt tüketimi olur.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,312
45,982
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
1 ay içinde belli olur bide genelde alt segment alınca donanımı ile öne çıkar insignia bu konuda da çok önde. İnsignia yerine astra nın tek avantajı hafifliği ile performans/yakıt tüketimi olur.
Yakit konusunda maksimum 2-3 litre oynama olur aralarinda. Gazlarken daha avantaj saglayacagi dogru fakat insignia'nin yuksek hizdaki stabilitesi, yuksek hizda ve ayni zamanda bozuk yollarda yapilacak tempolu suruslerdeki surus konforu, sakin kullanimlardaki rahatligi astra ile arasindaki performans acigini kapatacaktir.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Yakit konusunda maksimum 2-3 litre oynama olur aralarinda. Gazlarken daha avantaj saglayacagi dogru fakat insignia'nin yuksek hizdaki stabilitesi, yuksek hizda ve ayni zamanda bozuk yollarda yapilacak tempolu suruslerdeki surus konforu, sakin kullanimlardaki rahatligi astra ile arasindaki performans acigini kapatacaktir.
Şimdi konuştum pazartesi arayacağım diyor. İnşallah bir sorun çıkmaz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım