Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,037
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Selam dostlar,adım Kaan 18 yaşındayım,otoparkı uzun zamandır takip eden biri olarak aranıza katılmış bulunuyorum.Buradaki samimiyet ve otomobil aşkının daimi olduğunu düşünerekten üye oldum.Herkese selam olsun :)

Son düzenleme:

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Selam dostlar,adım Kaan 18 yaşındayım,otoparkı uzun zamandır takip eden biri olarak aranıza katılmış bulunuyorum.Buradaki samimiyet ve otomobil aşkının daimi olduğunu düşünerekten üye oldum.Herkese selam olsun :)
Hosgeldin kardesim, iyi forumlar
Memleket neresi? Lise bitmistir heralde, universite plani var mi?

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,037
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Hoşgeldiniz nereden?
Merhaba hoşbulduk,İstanbuldan.

Hosgeldin kardesim, iyi forumlar
Memleket neresi? Lise bitmistir heralde, universite plani var mi?
Selamlar,memleket Çankırı,lise bitmedi lakin bitti sayılır.Üniversite planı var ama hedef zorluğu da aynı şekilde var,pilotaj okumak istiyorum açıkçası ama hayal mi değil mi sınav gösterecek.

hosgeldiniz keyifli forumlar.
Teşekkür ederim sağolun :)

Hoşgeldin keyifli forumlar:)
Teşekkürler sizede sağolun :)

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Merhaba hoşbulduk,İstanbuldan.

Selamlar,memleket Çankırı,lise bitmedi lakin bitti sayılır.Üniversite planı var ama hedef zorluğu da aynı şekilde var,pilotaj okumak istiyorum açıkçası ama hayal mi değil mi sınav gösterecek.

Teşekkür ederim sağolun :)

Teşekkürler sizede sağolun :)
Pilotajla ilgili gerekli arastirmayi yaptinmi ? ben universiteden sonra THY ile fln pilot olmanin daha mantikli oldugunu duydum, hemde hali hazirda elinde 1 meslek daha olacak.

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Hoşgeldin keyifli forumlar :) Pilot olmak istiyorsun, harika. Keşke zamanında bende olsaydım aşırı derecede özenmişimdir 5 senedir Amerika'ya git gel yapa yapa artık Boeing 777-300ER ile bütün bilgilere sahibim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım