KAPALI Ne Alırdım? B Segmenti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VolvocuPanpa

Elit Apaçi
1 Nis 2017
76
128
760
36
Eskişehir
Selam panpalar,
B Segmenti için açılan anket başlığıdır.
Fiyat aralığı, donanım, motor vs gibi detaylara girilmemiştir. Yorum kısmında fikir teatisinde bulunabilirsiniz.

KTolgaE

Profesör
15 Eyl 2016
76
79
1,010
Fabia ile ibiza arasında kalmıştım. 2. el bakıyordum. Hangisini uygun fiyata bulursam alacaktım.

Benim için ibizanın artısı 1.0 ecotsi yeni motoru,sportif görüntüsü, yol tutuşu ve standart olarak sunulan cruise control'üydü. Fabia'nın artısı iç mekan genişliği, yeni multimedya ekranı, kasa değiştirmesine uzun süre olmasıydı.

Haziran'da gelecek güncel kasa ibiza ile bence sınıfının lideri olacak. Teste çıkmayı 4 gözle bekliyorum.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Avrupa ve Türkiye'nin en çok satan B sınıfı aracı Clio listede yok. Yeni çıkan Micra çok iddialı geliyor, testlerde baya övüyorlar o da yok
lafa gelince herkes fiesta alııyor da arabanın 75hp olması ve 10 senedir motoruna herahngi bir güncelleme gelmeden piyasada olması cabası. neye göre oy veriliyor anlamış değilim.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
lafa gelince herkes fiesta alııyor da arabanın 75hp olması ve 10 senedir motoruna herahngi bir güncelleme gelmeden piyasada olması cabası. neye göre oy veriliyor anlamış değilim.
Ezbere oy veriliyor cunku. Burda tüm listelerde Mazda araçları hep ilk sırada onu da hiç anlayabilmiş değilim

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ezbere oy veriliyor cunku. Burda tüm listelerde Mazda araçları hep ilk sırada onu da hiç anlayabilmiş değilim
Senin begenmedigin markanin ust sirada olmamasini anlayamaman dogal.ust siralarda olmasinin iyi sebepleri var demekki.
kimse kusura bakmasın da zırva kardeşim. ben yollara bakıyorum hani nerede mazda???
Yolda hergun gtr goruyormuyuz ? Bir arabanin az yada cok gorulmesi onun iyi veya kotu oldugunu gostermez.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270

10 senedir motora herhangi bir güncelleme gelmedimi? Eski motor 1.4 TDCİ 68 bg ve psa motoru ,1.5 TDCİ 75 bg ve ford motoru.ayrica olay sadece performans değil.hacmine göre gücü orantılı araç her zaman daha uzun ömürlü ve sorunsuz olur.surus dinamikleride ayrı bir konu .

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Senin begenmedigin markanin ust sirada olmamasini anlayamaman dogal.ust siralarda olmasinin iyi sebepleri var demekki.

Yolda hergun gtr goruyormuyuz ? Bir arabanin az yada cok gorulmesi onun iyi veya kotu oldugunu gostermez.
Benim beğenip begenmememle alakası yok. Mazda'ya ve araçlarına da kötü demem. Hatta konu Mazda bile değil. Burada tüm anketlerde 1. sirada çıkan Mazda'nın satışları neden yerlerde? Bunda bir tutarsızlık yok mu? Benim anlatmaya çalıştığım bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım