KAPALI Ne Alırdım? C+ Segmenti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
V40 forumda bir fetiş objesi olmaya başladı :)
Benim için bu ankettin cevabı A3 veya 1 serisi... kullanım tercihine göre değişir...
Forumca öyle olduğunu düşündrkte ben V40 ı, ve hele hele Alfa Guiletttayı premium sınıfına pek sokamıyorum..

VolvocuPanpa

Elit Apaçi
1 Nis 2017
76
128
760
36
Eskişehir
Benim için bu ankettin cevabı A3 veya 1 serisi... kullanım tercihine göre değişir...
Forumca öyle olduğunu düşündrkte ben V40 ı, ve hele hele Alfa Guiletttayı premium sınıfına pek sokamıyorum..
V40 premium değilse Bmw 1 serisi hiç değildir. Premium konusu çok tartışmalı.
Bir aracın premium olduğunu belirleyen kaputtaki logo mu, malzeme kalitesi mi sürüş konforu mu ne??

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Makyajsız kasadaki 1.6 170bg lik 1.18i bence alınabilecek en iyi warmhatch olduğunu düşünüyorum. Alfa yalnız kalmasın diye oy verdim :D
V40 premium değilse Bmw 1 serisi hiç değildir. Premium konusu çok tartışmalı.
Bir aracın premium olduğunu belirleyen kaputtaki logo mu, malzeme kalitesi mi sürüş konforu mu ne??

Genel olarak bunların hepsini yapabildikleri için premium deniliyor.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Fiyatı yüzünden V40 alırdım, sürüşü yüzünden 1 Serisi alırdım ama genel bir araba alıyorsam herhalde A3 alırdım. Kalitesi, imajı, konforu, yalıtımı, motoru, kullanışlılığı ve yol tutuşu bütün isteklerimi karşılıyor herşeyden var arabada daha ne istiyim.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Panpa bana patlar gibi geliyor o motor :( Keşke 1.2 tfsi olsaydı.
Ben de kullandım A3 1.0 tfsio gayet de beğendim ama bilemiyorum Altan bilemiyorum :D
Bu arada A3'te nasıl usb olmaz ya nasıl müzik dinleyecek bu insanlar.
Telefonu bağlayıp dinlesinler canım bu kadar abartmayın :p. Bişey olmaz o motora sen 70 80k gibi bir kilometre yaptıktan sonra sat yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım