Neden Alman arabası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Bu nasıl başlık, o kadar Alman arabası muhabbeti yapmışsınız ama hadsizin teki gelip birini vagcı ilan etmemiş.

bsonmez

Profesör
8 Eyl 2016
64
84
1,010
Konya
Şimdi eğri oturup doğru konuşmak gerekirse ben Almanları sevmiyorum. Doğal olarak arabalarını da beğenmiyorum. O içten pazarlıklı insanlar bizim saf milletimizi hep kullanmış, pis işlerine koşturmuşlar. Bizde adamların ürettiği arabaları ölümüne savunarak, kapılarında yatarak satın alıyor, ekonomilerini sırtlıyoruz. Daha yanılmıyorsam Mercedesin kamyon fabrikasından başka Alman markanın fabrikası yok ülkemizde. Bizim işçimizi çalıştırmayan, sanayimizi desteklemeyen hiçbir marka benim gözümde 4 4lük olsa bile ilk sırayı alamaz. Önce yerli markayı, olmadı yerli üretimi desteklerim. Size de tavsiye ederim.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Bu işin almanı,fransızı,korelisi kalmadı bence sizin için en iyisi neyse ona bakmak daha mantıklı artık zaten üretim ve teknoloji konusunda firmaların çok büyük farkı kalmadı. Artık her şey (belirli bölümler) hariç imaj işine kalmış mesela bunda 3-4 ay önce iihs çarpışma testlerinde suvları karşılaştırmışlardı güvenliği ile öne çıkmış olan toyota sınıfta kalmışken teneke dediğimiz hyundai en iyisiydi.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Bu işin almanı,fransızı,korelisi kalmadı bence sizin için en iyisi neyse ona bakmak daha mantıklı artık zaten üretim ve teknoloji konusunda firmaların çok büyük farkı kalmadı. Artık her şey (belirli bölümler) hariç imaj işine kalmış mesela bunda 3-4 ay önce iihs çarpışma testlerinde suvları karşılaştırmışlardı güvenliği ile öne çıkmış olan toyota sınıfta kalmışken teneke dediğimiz hyundai en iyisiydi.
Doğru söylüyorsunuz, ulaşılabilir (vergi olmasa ulaşılabilir) otomobiller artık belli bir seviyenin üstünde, üretim kalitesi, sağlamlıkları arasında çok uçurumlar yok, zaten üretim maliyetleri de düştü. Marka tecrübesi artık özel otomobillerde dikkate alınacak birşey oldu ki ona da parası yeten belli alacak olan belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım