yasikevicyus

Düz Yol Gazcısı
25 Kas 2018
10
16
145
Öncelikle hayırlı olsun.Yaklaşık 4 yıllık Astra J sahibiyim.Yalnız bendeki 1.4t ve manuel.1.6 motor konusunda tecrübem yok.Araçta Flexiride mevzusunu Dörtlü düğmesinin sağ ve sol yanında yer alan sport ve tour tuşundan anlayabilirsiniz.Boya koruma durumu ise ben soft 99 The king of gloss ürününü kullanıyorum.Öneririm.3 ayda bir yeterli geliyor fakat sende çizik çok fazla önce mümkünse çizikleri halledin.Aklınıza takılan başka bir soru varsa seve seve yardımcı olurum.Cilalı en uygun fotosunu bulamadım ama yeni yıkanmış halini paylaşayım.
20160925_183959.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Öncelikle hayırlı olsun.Yaklaşık 4 yıllık Astra J sahibiyim.Yalnız bendeki 1.4t ve manuel.1.6 motor konusunda tecrübem yok.Araçta Flexiride mevzusunu Dörtlü düğmesinin sağ ve sol yanında yer alan sport ve tour tuşundan anlayabilirsiniz.Boya koruma durumu ise ben soft 99 The king of gloss ürününü kullanıyorum.Öneririm.3 ayda bir yeterli geliyor fakat sende çizik çok fazla önce mümkünse çizikleri halledin.Aklınıza takılan başka bir soru varsa seve seve yardımcı olurum.Cilalı en uygun fotosunu bulamadım ama yeni yıkanmış halini paylaşayım.
Ekli dosyayı görüntüle 18405
Teşekkür ederim arkadaşımla görüştüm çizik gidermeyi önümüzdeki hafta içi halledeceğiz.
Siyah renk bakımı zor olabilir ama çok hoş duruyor 😁
Kazasız belasız sürüşler diliyorum size de 😊

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
894
1,631
2,320
İst.
Marka
Ford
Kuşkusuz Opelin en oturaklı en tombiş arabası mantıklı bi tercih yapmışsın hocam tekerine taş değmesin :) (Bu arada koyu renkler kervanına hoş geldin :D)

Son düzenleme:

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,024
1,994
2,770
Marka
Subaru
Hayırlı olsun müdürüm. 1.6 turbo otomatik kullanmıştım vakti zamanında çok yakıyordu :/ . Genelde opel lerden haz etmem fakat bu güzel bir araç tam alman karakteristiklerine sahip. İç konsol ve kadranlarını şahsen ayrı severim. Güle güle kullanın :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Müdürüm hayırlı olsun. Ara ara ben sallayacağım senin bu kara şövalyeye ama yapacak bişi yok elimde değil, içim gıcıklanıyor :D
Benden de konuya küçük bir katkı olsun. Orijinal lastik ebatıyla senin üstüne taktığın lastik ebatlarını karşılaştırdım. İçin rahat edebilir, sapma makul :)

Ekran Alıntısı.JPG

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kuşkusuz Opelin en oturaklı en tombiş arabası mantıklı bi tercih yapmışsın hocam tekerine taş değmesin :) (Bu arada koyu renkler kervanına hoş geldin :D)
Hayırlı olsun müdürüm. 1.6 turbo otomatik kullanmıştım vakti zamanında çok yakıyordu :/ . Genelde opel lerden haz etmem fakat bu güzel bir araç tam alman karakteristiklerine sahip. İç konsol ve kadranlarını şahsen ayrı severim. Güle güle kullanın :)
@alfhonso Hayırlı olsun müdür, kazasız belasız

Sağolun varolun teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun inşallah :))

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Müdürüm hayırlı olsun. Ara ara ben sallayacağım senin bu kara şövalyeye ama yapacak bişi yok elimde değil, içim gıcıklanıyor :D
Benden de konuya küçük bir katkı olsun. Orijinal lastik ebatıyla senin üstüne taktığın lastik ebatlarını karşılaştırdım. İçin rahat edebilir, sapma makul :)

Ekli dosyayı görüntüle 18406

biz mantık olarak çok bişi fark etmez yeaa dediydik, mühendislik hesabı gibi mantığımız var yeaaa :D :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Saka maka o pasta cila isini sole yaz suraya ne kullandiklarini. Dolduruyorsa cizikleri zamanla geri gelir cunku

Muh06

Taklacı Güvercin
10 Nis 2019
75
8
445
Hayırlı olsun kaç km de ve ne kadara aldınız? Ben de almayı düşünüyorum bundan.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Turbolu motorlara ısınamadım henüz, 1.4 turbo motorla ilgili olumsuz yorum da çok gördüm. Bu sebeplerden aldım. Yöneticinin başlığında tartışmak ne bileyim yani ne diyeceğimi deyip demeyeceğimi diye de bilir demeye de bilir

Uzatmayacağınızı ümit ediyorum

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Diğer sorulara eve gidince bakacağım, yoldayım. Teşekkürler

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım