Opel Corsa 1.7 DTİ

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Arızalanmayan yerlerini saydaydınız iyiydi . illaki sürekli bunlar bozuluyormu. Yakıtı nasıldır Bu fiyat bandınada buna yakın araç yok ki bizde opel hastalığı var birde...
Opeller hastalıklı araçlar , her an heryeri bozulabilir , corsa sayfasında falan yazanlara inanmayın ben istanbul şehir içi 30 kuruşla geziyorum gazladığımda 1 liraya kadar yakabiliyo , sürüşü keyifsiz bir araç tek avantajı parçaları ucuz ses sistemi falan yapıldığında zevk alınabiliyo ama alıpta konfor yol tutuşu falan beklememek lazım

BatuhanSks

Profesör
9 Kas 2016
179
186
1,185
E bizim omegada gazlayınca 1 lira yakıyor bi manası yok o halde ben hem az yaksın hem kaçsın istiyordum çok teşekkürler bilgilendirmeniz için.

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
bakın bu adam deli, bu adam manyak, bu adam ruh hastası, her aradığımda e30 e30 diyordu dün bi yazdı e34 topluyorum, BÜ NE CESARETTİR YİĞİDİMM :D harbi delsin bro sen bindi-in her arabayı kendin topluyon tüm öğrenciliğin sanayide geçti valla :D
kız arkadaşıma sanayideyim diyorum yinemi diyor :D A:SF:ASDF şu e34 bi çıksın uzun süre çay içmeye giderim heralde sanayiye ve bişey daha öğrendim aracım daha önce kayahanın aracıymış :D

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
kız arkadaşıma sanayideyim diyorum yinemi diyor :D A:SF:ASDF şu e34 bi çıksın uzun süre çay içmeye giderim heralde sanayiye ve bişey daha öğrendim aracım daha önce kayahanın aracıymış :D
bro benimde kız arkadaşım aynı tepkiyi veriyor artık aradığında ya sanayideyim ya arazide birde artık şile sanayide çalışışyorum iyice evim oldu sanayiler :D

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
WhatsApp Image 2017-05-16 at 14.10.21.jpeg

@bedirhan. bak bakim :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,072
7
51,466
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arızalanmayan yerlerini saydaydınız iyiydi . illaki sürekli bunlar bozuluyormu. Yakıtı nasıldır Bu fiyat bandınada buna yakın araç yok ki bizde opel hastalığı var birde...
Opeller hastalıklı araçlar , her an heryeri bozulabilir , corsa sayfasında falan yazanlara inanmayın ben istanbul şehir içi 30 kuruşla geziyorum gazladığımda 1 liraya kadar yakabiliyo , sürüşü keyifsiz bir araç tek avantajı parçaları ucuz ses sistemi falan yapıldığında zevk alınabiliyo ama alıpta konfor yol tutuşu falan beklememek lazım
Hocam valla benim arabada bu kadar kötümser değilim :) Mesele 1.7ticari kasa - benzinli binek kasa farkı mı, kondisyon farkı mı, modifiyeye gelememe farkı mı bilemiyorum. Ama ben o arıza listesini temizlemesem bile çeyrek boyuna indiririm. :) Corsa C'lerde durum o kadar vahim değil bence =) Beynini de içeren elektronik aksam ve direksiyon kutusuna hemfikirim. Ama hepsi takır takır bozulmuyor. En azından bende 3,5 yıldır o kadar uzun liste olmadı :)

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Hocam valla benim arabada bu kadar kötümser değilim :) Mesele 1.7ticari kasa - benzinli binek kasa farkı mı, kondisyon farkı mı, modifiyeye gelememe farkı mı bilemiyorum. Ama ben o arıza listesini temizlemesem bile çeyrek boyuna indiririm. :) Corsa C'lerde durum o kadar vahim değil bence =) Beynini de içeren elektronik aksam ve direksiyon kutusuna hemfikirim. Ama hepsi takır takır bozulmuyor. En azından bende 3,5 yıldır o kadar uzun liste olmadı :)

Yok canım çatır çatır bozulmuyoda bunlarda arıza çıkarıyp

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım