Opel Corsa 1.7 DTİ

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,098
7
51,503
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hee... Hem ön hem arka mı farklı? Yoksa sadece arka mı?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,098
7
51,503
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Pekiii, sıradaki soru. Benim araba şu ana kadar gördüğüm, bindiğim, kullandığım bütün Corsa C'lerden açık ara daha sert. GSI gibi mübarek. Benden önceki sahipleri şuursuz ustalara götürüp 1.7 için olanlar gibi farklı amortisör veya yay takmış olabilir mi? Görüntüde bir basıklık filan yok. Sadece aşırı sert. Durduğu yerde salladın mı hiç salınmıyor.

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Pekiii, sıradaki soru. Benim araba şu ana kadar gördüğüm, bindiğim, kullandığım bütün Corsa C'lerden açık ara daha sert. GSI gibi mübarek. Benden önceki sahipleri şuursuz ustalara götürüp 1.7 için olanlar gibi farklı amortisör veya yay takmış olabilir mi? Görüntüde bir basıklık filan yok. Sadece aşırı sert. Durduğu yerde salladın mı hiç salınmıyor.
Valla ben orjinal yaylara ve amartisörlere döndüm , orjinal 1.7nin yayları yumuşak baya

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,098
7
51,503
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu nasıl iş arkadaş ya... Virajda bizim Fiesta'dan daha az yatıyor benim araba :) Ciddi taş gibi. Bir de jantlar 13" :D . Sonra direksiyon kutusu bilmemnesi...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,098
7
51,503
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Herşey olabilir abi söküp bakmak lazım , ama tecrübeye görede değişir şimdi kullandığın arabalar arasında en iyi corsa c yol tutuyodur ondan iyi yol tutan araba sürmemişsindir vs
Yok yol tutuş filan tabii ki bir yere kadar :) En fazla spor yay takılmış gibi. Benim dediğim o değil de, yana yatmasından bahsediyorum. Ben benim arabayı almadan önce bir sürü Corsa'ya bindim, kullandım. Arabalar iyi yol tutardı ama normal arabalar gibi yana da yatardı. Arkadaşımda baz donanım makyajlı 1.2 twinport 5 kapı vardı. O da normaldi. Bilemedim valla.o_O

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Klima borularını sökücez , z rotunu değişicez , aksları kontrol edicez , fren balatalarını kontrol edicez , jantları beyaza boyicaz , klima borularını iptal edicez , termostatı söküp bakıcaz çalışıyomu çalışmıyomu , kalorifer borularına tıkanıklığı giderici bişeyler döküp petekleri temizlemeye çalışıcaz , yağ değişicez , mazot filtresi değişicez , yağ filtresi değişicez , radyatör suyunu değişicez , antifriz eklicez , klima radyatörünü sökücez o sırada su radyatörünü ve intercoolerıda söküp temizlicez oooo çok işimiz var gel bian önce
oooo süper cuma gecesi istdeyim

ardatunca

Profesör
8 Eyl 2016
103
76
1,085
29
Mersin
fren sistemiyle ilgili tech turkey de konu içinde bi yazı vardı araştırıp bulabilirsin yapanlar da varmış duruyormuş :D

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Hocam sizin aracinizi bir suredir takip ediyorum bana hitap eden bir arac degil ama ogrenci olup bir arabayla bukadar ugrasip yani para,zaman ve emek harcamak herkesin harci degil. Kazasiz gunlerde gule gule kullanin:)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,098
7
51,503
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hocam sizin aracinizi bir suredir takip ediyorum bana hitap eden bir arac degil ama ogrenci olup bir arabayla bukadar ugrasip yani para,zaman ve emek harcamak herkesin harci degil. Kazasiz gunlerde gule gule kullanin:)
Para kısmı evet öğrenciye sıkıntı olur ama ben öğrenciyken araba alabilseydim zaman ve emekten sakınmazdım. İnsanın merakı olunca büyük zevk.

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
IMG_4403.JPG

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım