Oto Destekçim

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Bizde merak edip eski java motorsikleti zippo benziniyle calıştırmıştık.birde eski lada nivayı jet a yakıtıyla çalıştırdık güzel anılardı :)

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
birde serviste çalışıyorum demişti, videolarından bile bir ton yanlış bilgi çıkardım.. ben sevmiyorum

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
Bugün ihtiyacım oldu bizde de astra H var dedim illaki filtre değişim videosu çekmiştir diye baktım yok hayal kırıklığı :(

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Son videosunda 0-100 video adı altında arabadan inip koşmuştu.:D Benzin fiyatlarını protesto amaçlı bir videoydu sanırım o yüzden olabilir. Youtube telif hakkı adı altında bir sıkıntıya uğratıp kapatmış olabilir. Yazık olmuş adam kendi halinde takılıyordu işte. Parça değişimi temizlik videosu çeken bir kanal da Ben Tamir Ederim var. Oradan filtre değişimi için yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
923
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
ya ne diyorsunuz iki sayfadır adamlari ovuyorsunuz iyice meraklandim girdim kanal kapanmis BU DA YUREK BE KARDESİM KAC GUNDUR BU KADAR UZULMEMİSTİM.. yeni test de gelmemis.. ben simdi gidip saykodelik slime videolari mi izleyim..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım