Oto Destekçim

MAERKEK

Elit Apaçi
1 Ocak 2019
64
35
970
Elini attığı hurda arabayı çalıştıran adam . Yağmur altında motor kaputu ön camı bile olmayan 131 doğanı çalıştırmayı başarmıştı . Astranın otosunu değiştirdi.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Düşünüyorum da bence illiminati uyesi falan heralde. O kadar araba aldı hepsini yapmaya çalışıyor. 300 500 400 TL ye araba diye başlıklar açıyordu. Parça aldığı bir site var mebuka.com bi kere girdim koskoca otodestekcim falan çıkıyor. En son astrayi komple plastidip benzeri bir şeyle boyayacaklardi. Çırak zaten bir değişik girdi kanala. Elle tutulur mantıklı açıklaması olan hiçbir şey yok

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Düşünüyorum da bence illiminati uyesi falan heralde. O kadar araba aldı hepsini yapmaya çalışıyor. 300 500 400 TL ye araba diye başlıklar açıyordu. Parça aldığı bir site var mebuka.com bi kere girdim koskoca otodestekcim falan çıkıyor. En son astrayi komple plastidip benzeri bir şeyle boyayacaklardi. Çırak zaten bir değişik girdi kanala. Elle tutulur mantıklı açıklaması olan hiçbir şey yok
adam türk halkının özeti işte o yüzden çok ünlendi :D

MAERKEK

Elit Apaçi
1 Ocak 2019
64
35
970
300 tl'lik doğanı ilk çalıştırma videosu ve doğanın son halinin ön tamponu sekerek gitmesi efsanedir . Angel far olayını çok sever.

NeR0N

Profesör
22 Kas 2017
230
266
1,335
Yanlış park yapanlara da, kendi çapında cezalar veriyordu bu :D O videolarını izlerdim, eğlenceliydi :d

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,093
3
5,068
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Adam işinin ehli,tamirci olduğu için,motorda zaten bittiği için böyle farklı içerikte videolar yapıyor.Bu işi onun kadar agresif ve değişik yapanda fazla olmadığından,ülkemizde ünlendi.İlk videolarını izleyenlerdenim.Birçok merakımı giderdi açıkçası,bu tarz fetişleri olan insanları acayip rahatlatıyor bu kanal :D

Not:Aynı zamanda bir atmosferik motorun nasıl dayanıklı olduğununda en büyük kanıtıdır bu kanal,ya da en azından Opel'in atmosferiğinin..

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım