Oto Destekçim

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Acıyla daha fazla beygir, güç falan olur düşüncesiyle mi yaptı bilemiyorum. Ayrıca yayalım bu videoyu belki 2. el piyasası düşer tüm arabaların.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,729
3
9,666
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Çok Sevdiğim Manyak Üstü Bir Kanal , Tabi Kanaldaki Saygı Değer Ağabeyimiz Açıklamada Bulundu (Bulunuyor) , "Kimse Denemesin" Diyor Ve Ekliyor "Aracımın Motoru Bitmiş Olduğu İçin Bunları Yapıyorum" :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Benim takıldığım niye acılı şalgam ? Niye kola, fanta, sprite, ayran, gazoz, enerji içeceği, zeytinyağı v.s değil de acılı şalgam ? :)
Hocam adam başka videosunda motora yağ yerine tiner bile koyuyor. Ne diyim abimiz harbi cesaretli çıktı.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Adam belki Adana'lı yahu şalgamı o yüzden tercih etmiştir :D Biber gazı sıktığı videoyu falan izlemiştim. Değişik bi arkadaş. Dökmeden önce hadi Bismillah demeyi de ihmal etmiyor ahahahah

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Kanalın hakkında bölümünde bir otomotiv firmasında yetkili serviste çalıştığını yazmış. Umarım oradaki arabalarda da böyle çılgınlıklar yapmıyordur...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım