Otomobil Videoları

Sirius

Profesör
Katılım
18 Eyl 2016
Mesajlar
747
Panpa puanı
2,067
Britanya'nın kendine has iklimi, coğrafyası ve 21. yüzyıl motor teknolojisine kavuşmuş bir klasik SUV. Şahsen yeni bir araç almaktansa eldekini (Touareg) elektriğe dönüştürme fikri daha hoş geliyor, ancak bunu TR'de görmemiz yaklaşık 10 yılı bulur ve o zamana ne ben kalırım, ne Touareg...
 

Mt.Akina

Panpa
Katılım
18 Ocak 2017
Mesajlar
2,694
Panpa puanı
9,880
Marka
Ford
piyasadaki en iyi otomobil kanalından, gelmiş geçmiş en güzel ralli aracının videosu.
Davide Cironi kadar her aracın sürüş deneyimini ayrı ayrı betimleyip anlatacak adam yok, bu konuda TR'deki otoriterleri de katabilirsiniz.Özellikle karekteristik araçlarda adam sanki o aracı kullanıyormuşum da nasıl tepki verdiğini öğreniyormuşum gibi oluyor.Özellikle Clio Williams ve Peugeot 205 GTİ videosundan bu çok net anlaşılıyor, bu tarz araç, -80-90s Hatchlerini, kullanıp da limitlerde deneyenler Davide'nin ne demek istediğini anlıyor hatta bazen kullanmasanız dahi anlayabiliyorsunuz keşke TR de böyle anlatan adamlar olsa.
 

bt

Takipçi
Stage 1
Katılım
8 Eyl 2016
Mesajlar
13,151
Panpa puanı
35,154
Konum
Kocaeli
Marka
Opel
Saygı duymamak elde değil.
Kol gibi etapta, videonun tümünde toplam 3 tane hatasını sayabildim. Hepsini başlarda yaptı, ritm tutturunca bir daha yapmadı. Üçü de co-pilot hatası olabilir.
Rahmetli arabayı çok agresif kullanırdı ama araba da öyle bir arabaydı ki, hiç mahcup etmezdi. Araba McRae'nin uzvu gibiydi, tüm agresifliğine rağmen öyle rahat bir sürüş yapıyordu.
Group B pilotlarını bir kenara koyarsak, diğerleri arasında gelmiş geçmiş en iyi ralli pilotu olabilir. RIP
 
Üst