Otomobil Videoları

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@CenkGs liseliler bilmez. Bu da ölüm vuruşu olsun, 13.10'dan sonrası efsane.

Hey gidi hey, o zamanlar ne internetimiz var doğru düzgün ne başka bir şey. Televizyonda da doğru düzgün kanal çok az şunları gösteren, ancak Nfs oyunlarında görüp tanıyıp sevebiliyorduk şu araçları. 911'ler, F1'ler geçmişe gittim.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Çocukluğumun NFS oyunudur, o zamanlar efsaneydi. Şu müzikler bile şimdiki oyunlarda yok. 18.05'den sonra hemen hemen tüm araçları gösteriyor. Lambo'lar, Bmw'ler, Jaguar'lar, Ferrari'ler..
Bir yere vurduğun zaman araba hasar görürdü, polisler kovalardı, arabanın içinde adam vardı ve sürerken adamın eli görünürdü falan çok severdim. O zamanlar için müthiş şeylerdi bunlar :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bir yere vurduğun zaman araba hasar görürdü, polisler kovalardı, arabanın içinde adam vardı ve sürerken adamın eli görünürdü falan çok severdim. O zamanlar için müthiş şeylerdi bunlar :)
Mükemmeldi yahu, dar yollarda gece sürüşü yaparken farların çok kolay kırılırdı. Kırıldığı zaman da önün zifiri karanlık olurdu, ne uğraşırdım farlar kırılmasın diye. Hasar aldıkça otomobil güçten düşer, yol tutmazdı. Polisler aşırı gaddardı. Saatlerimi harcardım şu oyunun başında, en efsane araçlar vardı.

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Arkadaşlar; videoyu bilmiyorum ama ben daha iddalı bir söz okumadım.. Mercedes'in sitesinde; Mercedes'e atıf olarak; ''O'nun bugünü, diğerlerinin yarınıdır..'' Direk tuglife :D

Baskentli

Profesör
11 Eyl 2016
106
115
1,185
Ankara
Salomondrin in kanalındaki videoların %90 ı çok iyi. İngilizcesi iyi olan herkese şiddetle tavsiye ederim. Muhtemelen en iyi youtube kanalı bu hatta(benim için). Eğlendirmeyi biliyorlar :) panpalar gibi
Motor trend channel daki head2head ve igtinionlar da baya güzel kaliteli bilgilendirici videolar. İyi seyirler :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Esas bu arkadaştaki far yıkama çok güzel. İlk önce sol far yıkanır sonra ise sağ far yıkanır. İki far hiçbir şekilde aynı anda yıkanmaz sebebi ise farların sağladığı görüş seviyesini yıkama esansında en aza indirgemektir. Phaeton çok ayrı bir araba gerçekten bazı detayları ile saygıyı hak ediyor.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Esas bu arkadaştaki far yıkama çok güzel. İlk önce sol far yıkanır sonra ise sağ far yıkanır. İki far hiçbir şekilde aynı anda yıkanmaz sebebi ise farların sağladığı görüş seviyesini yıkama esansında en aza indirgemektir. Phaeton çok ayrı bir araba gerçekten bazı detayları ile saygıyı hak ediyor.
Görüş seviyesinin kaybını en aza indirgemek olacak o pardon :p:D:oops:.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım