Otomobil Videoları

TMRT

Profesör
8 Eyl 2016
78
129
1,060
Eskişehir
Şu İsveçli eleman sıkıntılı videolar paylaşıyor 2 gündür. Muhtemelen yakın zamanda silinir.

Bunu da yeni koydu.

Birkaç yıl önce yine İsveç'te RS6 ve C63 ile kendisi polise kovalattırıp video çeken bir eleman vardı. Bence aynı adam. Daha sağlam bir kamera ile işine devam ediyor gibi geldi.

PART 3'ü de eklemiş şimdi. Ruh hastası.:)

• Haha
Tepkiler: Mt.Akina

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Klasik otomobil sevenler ve hastaları için bir kanal mevcut yeni açılmış boş vakitlerde izlenebilir.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen

Aşırı iyi bir nostalji oldu bana :)
Serdar Bostancı, Burak Çukurova, Kaan Özşenler, Burak Ertem, Şeref Akgün ve niceleri... :)

Son düzenleme:

TMRT

Profesör
8 Eyl 2016
78
129
1,060
Eskişehir
Şu İsveçli eleman sıkıntılı videolar paylaşıyor 2 gündür. Muhtemelen yakın zamanda silinir.

Bunu da yeni koydu.

Birkaç yıl önce yine İsveç'te RS6 ve C63 ile kendisi polise kovalattırıp video çeken bir eleman vardı. Bence aynı adam. Daha sağlam bir kamera ile işine devam ediyor gibi geldi.

Eleman sonunda Stockholm'e teşrif etmiş. Yanında manitası da var bu sefer. :) Yalnız İsveç'te ana haber bültenlerine çıkmaya başladı bu arkadaş. Her yerde bunu arıyor polis.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Çok güzel bir araç bir ara ilana çok temiz bir örneği düşmüştü 15 bin ₺ ye o zaman bu Youtube kanalını da görmüştüm.205 GTi tadında çift boğaz karbüratörlü 80 bg 800 kg civarında bir makine çoğu kişi hafife alır, eğer Clio dan çok daha farklı bir sürüş tecrübesi getireceğine inansaydım direk atlamasyon alacaktım aracı 😁, XS ler ülkemizde pek değerleri bilinmiyor, sen de demekki böyle kıyıda köşede kalmış değerlenmemiş ya da değeri bilinmemiş araçları seviyorsun.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Çok güzel bir araç bir ara ilana çok temiz bir örneği düşmüştü 15 bin ₺ ye o zaman bu Youtube kanalını da görmüştüm.205 GTi tadında çift boğaz karbüratörlü 80 bg 800 kg civarında bir makine çoğu kişi hafife alır, eğer Clio dan çok daha farklı bir sürüş tecrübesi getireceğine inansaydım direk atlamasyon alacaktım aracı 😁, XS ler ülkemizde pek değerleri bilinmiyor, sen de demekki böyle kıyıda köşede kalmış değerlenmemiş ya da değeri bilinmemiş araçları seviyorsun.
Duruyo hala 15 bin liralık. 205 in çok modeli var ama ben xs ilk defa gördüm böyle stock. Yurt dışında çok popüler ama burda yok pek.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Duruyo hala 15 bin liralık. 205 in çok modeli var ama ben xs ilk defa gördüm böyle stock. Yurt dışında çok popüler ama burda yok pek.
Çok nadir düşüyor ama haklısın ben de ilanlarda bir iki defa rastlayabildim.Diğer rastladığıma da 18 bin tl civarında bir para isteniyordu zaten.Low cost GTi, çok da alınası bir araç olduğunu düşünüyorum ama gel gör ki işte Clio’dan farklı bir şey verebileceğini düşünmediğimden vazgeçtim yoksa şu an dahi birisi alsa niye aldın demem.

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
"My ticket to freedom"
Otomobillerin en büyük büyüsü budur sanırım; her ne kadar vergisi, yakıtı, bakımı, sigortası vs. gibi eli kolu bağlayan şeyleri olsa da özgürlük hissi verebilmesi.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford

Şu kültüre ulaşamayacağız sanırım varsa yoksa donut, köşebaşı yanlama, makas, roll ha bunlar yine bir nebze olsun tahammül edilebilir şeyler, bir de daha da manasız ve anlamsız olan aşırı ses sistemi, air, araç kaplama furyası var oraya hiç girmeyeyim. :)

Ha bir de elitlere has pist günleri, ah ah :S Bazen 90larda Japonya’da olup hafiften iyi bir maddi durumla geceleri olarak Touge yapmak istersin.

Not:Video da trafiğe kapanmış alan mevcut başlarda belli oluyor.

Anlayamıyorum çok mu zor belediyenin izni ile sadece pazar sabahları şehirden uzak trafiğe kapalı bir parkurda polis-jandarma gözetiminde makul giriş ücretli ve denetimli bir alan oluşturmak.Şehre nispeten yakın 15-20 km ayda yılda bir kullanılan kuş ötmez kervan geçmez yollar var.

Katılımcılara da mesuliyet kabul edilmeyecek kağıt imzalattır olsun bitsin.

Bu gidişle Ankara da ben kuracağım, Touge grubu haa :D Ama o kadar çatlak çıkar mı bilmiyorumhatatat Kafa dengi 3-5 kişi çıksa yeter.

Son düzenleme:

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen

Şu kültüre ulaşamayacağız sanırım varsa yoksa donut, köşebaşı yanlama, makas, roll ha bunlar yine bir nebze olsun tahammül edilebilir şeyler, bir de daha da manasız ve anlamsız olan aşırı ses sistemi, air, araç kaplama furyası var oraya hiç girmeyeyim. :)

Ha bir de elitlere has pist günleri, ah ah :S Bazen 90larda Japonya’da olup hafiften iyi bir maddi durumla geceleri olarak Touge yapmak istersin.

Anlayamıyorum çok mu zor belediyenin izni ile sadece pazar sabahları şehirden uzak trafiğe kapalı bir parkurda polis-jandarma gözetiminde makul giriş ücretli ve denetimli bir alan oluşturmak.Şehre nispeten yakın 15-20 km ayda yılda bir kullanılan kuş ötmez kervan geçmez yollar var.

Bu gidişle Ankara da ben kuracağım, Touge grubu haa :D Ama o kadar çatlak çıkar mı bilmiyorumhatatat Kafa dengi 3-5 kişi çıksa yeter.
Yakupabdal-Bala arası yol var bol virajlı pek araç geçmeyen, Elmadağ'a tırmanıp sonra aşağı doğru iniyorsun tam touge'lık hatatat

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart

Bir kültür meselesi bu dediğin gibi. Ancak mevzuatta yeri yoksa hiçbir belediye bu topun altına girmez. Katılımcılara mesuliyet imzalatla olacak bir şey değil bu.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım