Otomobil Videoları

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul

Japonlar boş araba yapıyor, donanım yok ki bozulsun.
Yılda ortalama 40.000 mil (64.360 km) yol yapmış.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum, Clio'nun 30.'cu yılını kutladığı bu reklamda bir lezbiyen çiftlerin hikayesine tanık oluyorsunuz, Fransızlar kendilerinden beklenen Romantizm'i tekrardan sergilemiş gözüküyorlar.Eski aracımı bir tarih olarak videoda görerek de bir garip hissettim doğrusu.Benim de çocukluğum Renault'larda geçti vay be...

Yalnız Avrupa'daki yaşlı müşteriler için bu reklam nasıl bir etki yapar bilemem.

Not:Kızın babası tabii kızar, adam Clio I 16S'e biniyor, mangal yürekli adamla aşık atıyorlar.😅

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum, Clio'nun 30.'cu yılını kutladığı bu reklamda bir lezbiyen çiftlerin hikayesine tanık oluyorsunuz, Fransızlar kendilerinden beklenen Romantizm'i tekrardan sergilemiş gözüküyorlar.Eski aracımı bir tarih olarak videoda görerek de bir garip hissettim doğrusu.Benim de çocukluğum Renault'larda geçti vay be...

Yalnız Avrupa'daki yaşlı müşteriler için bu reklam nasıl bir etki yapar bilemem.

Not:Kızın babası tabii kızar, adam Clio I 16S'e biniyor, mangal yürekli adamla aşık atıyorlar.😅
sanki bi önceki kasayı atlamışlar gibi, göremedim :D

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Mat 100le viraj dönüyor heyecanlanıyor, tekerlekleri yerden kesilmediği halde uçtuğunu sanıyor. Ah bu arabayı @sinan reis çekse de, her akşam uyumadan önce izlesek.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım