Otopark.com Takipçi Paketi- Neler olmalı?

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Kupa + Driven34'ün yaptığı gibi kumaş kullanıcı dostu anahtarlık + 2x sticker 29.99 kargo bedava TAKIPCI PAKET
Kupa + Anahtarlık + Tişört + sticker
44.99 kargo bedava PROFESÖR PAKET
Kupa + anahtarlık + tişört + sticker + otopark ajanda + otopark kalem
69.99 kargo bedava PANPA PAKET
Ürünler kaca mal olur , kaca gider hakkında fikrim yok sonuçta ben satıcısı değilim bu işin. Bu paketlere bu paralar bana mantıksız gelmezdi açıkçası.

Son düzenleme:

REDemir

Düz Yol Gazcısı
9 Mar 2017
4
3
245
Tükenmez kalem, Bardak altlığı, Araba kokusu, Anahtarlık, sticker, şapka, sweatshirt, tişört, kupa, mousepad, güneşlik... bunları veya daha fazlasını farklı paketler halinde ayırıp paket olarak satmak güzel olabilir.

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca

Sadece şuna 70-80 lira verirdim :D
Son bir kaç aydır kafamda PetrolHead'lere hitap eden bir mağaza açıp bu tür ürünleri getirip satma fikri dönüyor :D Şimdi siz böyle diyince daha da mantıklı geldi :D
images
TIXhPDUwnPYpl3Hq4go_9V8sVbC5FvDHg-GWBVfPxKgfZgVORx3E6dqO-2V2_H2NfT2qavI8JBN_OTmWxGCOvPxCbQub5kSmLemsTBngM_HKdSxsXPgA6b3HsNhmI0ElmMZzJW3TcoJJx7xDThyNI28dCfFVTgGUGGGTjvOZUPWxUl-DJmPV846jkD-BYELk5ufCZ_MqMQ=w384-h384-nc

DSC_1869_x1400.JPG
DSC_1492_x1400.jpg
images

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Kupa + Driven34'ün yaptığı gibi kumaş kullanıcı dostu anahtarlık + 2x sticker 29.99 kargo bedava TAKIPCI PAKET
Kupa + Anahtarlık + Tişört + sticker
44.99 kargo bedava PROFESÖR PAKET
Kupa + anahtarlık + tişört + sticker + otopark ajanda + otopark kalem
69.99 kargo bedava PANPA PAKET
Ürünler kaca mal olur , kaca gider hakkında fikrim yok sonuçta ben satıcısı değilim bu işin. Bu paketlere bu paralar bana mantıksız gelmezdi açıkçası.
Driven34 ün anahtarlığı nerede? Aradım bulamadım.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
arkadaşlar otopark logolu az kullanılmış tshirt ve sweatshirt imi satıyorum, yanında 2 adet sticker hediye :D isteyenlere 100 liraya oto-park eski tip sticker satılıktır lfldömfkdld

şaka maka bence paketten çok her şey ayrı ayrı satılabilir, 50 tl üstüne kargo hediye yapılabilir, çünkü paketlerle herkese hitap etmek çok zor olur.

birkaç şey yazayım:

sticker
kupa
anahtarlık
usb
sweatshirt
tshirt
şapka
plakalık

Ama illa paket yapılacaksa yapılsın, teker teker almaya göre fiyatı uygun olsun. Kapıda ödeme seçeneği birçok insan için de rahatlık olacaktır. Bu dediklerim şu an siteye mağaza adı altında entegre edilirse satışların gayet iyi olacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
@sinan abi eğer sticker olursa senin Clio'nun arka yan camındaki gibi olsun. Top Gear'la dağıtılan stickerlardan daha iyi duruyor.

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Car throttle shopu inceleyebilirsiniz. Hazır paket olmak yerine kullanıcılar kendileri paket oluşturabilse daha hoş olabilir mesela alınan ürün sayısı arttıkça fiyatta indirime gidilebilir. Benim almak isteyeceğim ürünlerse sticker, oto kokusu, tshirt-sweatshirt, anahtarlık, güneşlik, belki biraz daha maliyetli olabilir ama laptop çantası tarzı çantalarda hoş olabilir.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,535
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Plakalık / Anahtarlık / Koku / Tshirt / Usb / Çakmak / (Dış Kısım İçin) Sticker / Güneşlik / Kalem / Ajanda / Porselen Kupa / Şapka / Polar Mont / Güneşlik / Boyun Askısı / Bagaj Organizatörü

Aklıma gelenler bunlar paket paket yada toplu alım için ideal olabilir yapılacak olanlar sanırım :)

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Arkadaşlar merhaba;

Kurulduğumuz günden beri takipçilerimiz için bir "takipçi paketi" yapmak istiyoruz.

Sizce bu pakette neler olmalı? ve ne kadar bir meblağa kadar ödemek istersiniz.

Örnek verirsem: Sticker 2adet+Kupa+Tshirt+kargo bedava gibi bir pakete ne kadar verirsiniz ?

Ön bir nabız yoklamak istiyorum. Fazla adetli olmayacağı için az ve öz bir şeyler olsun istiyorum aynı zamanda zararda etmeyim :)

Fikirlerinizi hatta tanıdıklarınız varsa yönlendirmenizi bekliyorum.

Sevgiler

Sinan
abi ben sticker 1000 adet için denizlide bir baskı merkezinden fiyat alabilirim istersen sana iletirim fiyatı birde bir kaç tasarım denemeside yapabilirim

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım