Otopark.com Takipçi Paketi- Neler olmalı?

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
YouTube sayfasında duyuru olarak verildi numara da var orada o numaradan ulaşıp gerekli bileğileri alıyorsun ama ben sana numarayı vereyim, madem numarayı vericem yukarıdakileri niye yazdım ben de bilmiyorum

0531 304 02 46

heh, tamam ordaydı sanırım ... youtube da gezinirken görmüştüm ...
teşekkürler

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
2 haftaya paketler bitecek muhtemelen, sticker ve az miktar anahtarlık kalacak. Devamında plakalık yaptırayım mı? ne dersiniz? Ne kadar olur nasıl olur bir bakmak lazım tabi
Abi paket bitecek derken ileride şuan mevcut olan paketten tekrar sipariş edemeyeceğimiz anlamında mı?

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
bu arabaların dikiz aynasına asılan kokulu şeylerden yapabiliriz maliyeti çok değilse. maliyeti çok düşürmeyelim de kokudan filan zehirlenip toplu ölüme neden olmayalım :d güzel bi otopark yazısı hoş olur. kokmasa da olur aslında süs olarak.

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
415
4,115
4,095
37
İstanbul
bu arabaların dikiz aynasına asılan kokulu şeylerden yapabiliriz maliyeti çok değilse. maliyeti çok düşürmeyelim de kokudan filan zehirlenip toplu ölüme neden olmayalım :d güzel bi otopark yazısı hoş olur. kokmasa da olur aslında süs olarak.

Koku kolay yapılır, ama işte genel sevilen düzgün kokan birşeyler olması lazım onun içinde gidip koklamam lazım üreticilere :)

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
aynen kupalar bitecek, anahtarlıkta az kalır. Kupa belki yine olur ama başka stil. Her yeni parti farklı ürün olsun istiyorum. Sticker baya içime sindi stickerlar bu şekilde devam eder.
Mesela yeni partinin içeriği hakkında ne düşünüyorsun abi? Ben de alacağım da yeni partide ne olduğunu merak ettim. İkisi arasında bir karar veririm:):rolleyes:

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Koku kolay yapılır, ama işte genel sevilen düzgün kokan birşeyler olması lazım onun içinde gidip koklamam lazım üreticilere :)
Koku çok riskli bence. Bazı kokular kimisinin hoşuna gidiyor kimisinin midesini bulandırıyor. Bizim kokudaki amacımız araç içerisinde sürekli görebileceğimiz bir ürün. Koku yerine konsolda güzel durabilecek bir ürün olabilir.

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
merhaba hoş geldiniz Sinan Bey nasıl yardımcı olabiliriz?
koklamaya geldim ben efenim kokluyorum yılların alışkanlığı gelin sizi de bi koklıyayım belki arabama koku yaparım :ddd kolay gelsin abi :d

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Ben plakalığın pek tercih edileceğini düşünmüyorum abi. Çoğu kişi plakalığı söküp direk yaptırıyor zaten. Takanlar da bi bakıma gitse bi anda plakalığı çöpte bulabilir, bayiler kendi plakalıklarını takıyor.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Ben plakalığın pek tercih edileceğini düşünmüyorum abi. Çoğu kişi plakalığı söküp direk yaptırıyor zaten. Takanlar da bi bakıma gitse bi anda plakalığı çöpte bulabilir, bayiler kendi plakalıklarını takıyor.
Aynen öyle millet kafasına göre plakalık takıyo

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Koku, zevke göre kişiden kişiye değişir. Plakalıklar ise servislerde sökülüyor yada şahıslar isimlerine vs. özel olarak yaptırıyor. Güneşlik desem o da kargoda sıkıntı yapabilir, kırılabilir.

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Paketlerin içinde @sinan Koç'un ellerinden imzalanmış bi kağıt da fena olmaz. Maliyete felan gerek yok. Küçük kare bir ofis kağıdına "(Alıcının adı) Sevgilerimle ve imza" . Paketlemeyle kim uğraşıyor sinan abi bununla yakından ilgileniyor mu bilmiyorum ama yapılırsa çok güzel olur. Takipçiler için büyük bir manevi değeri olur:):)

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
415
4,115
4,095
37
İstanbul
Paketlerin içinde @sinan Koç'un ellerinden imzalanmış bi kağıt da fena olmaz. Maliyete felan gerek yok. Küçük kare bir ofis kağıdına "(Alıcının adı) Sevgilerimle ve imza" . Paketlemeyle kim uğraşıyor sinan abi bununla yakından ilgileniyor mu bilmiyorum ama yapılırsa çok güzel olur. Takipçiler için büyük bir manevi değeri olur:):)
Ben paketliyorum, bazılarına denk geldi yazdım :) kalem yanımdaydı :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
bardak çok güzel abi, cidden çok güzel. ben bayıldım çok sevdim :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
2 haftaya paketler bitecek muhtemelen, sticker ve az miktar anahtarlık kalacak. Devamında plakalık yaptırayım mı? ne dersiniz? Ne kadar olur nasıl olur bir bakmak lazım tabi

V Weekends etkinliğinde muhabbet arasında bu benim de aklıma gelmişti, sunmuştum size. Pek konuşamamıştık o an ki ortamda; şimdi ortaya çıkması çok iyi oldu. :)

O an çok mantıklı bir fikir gibi gelmişti, şimdi düşününce fazla meşakkatli görünüyor. Otopark.com'un üyelerinde gördüğüm kadarıyla çoğu araçta plakalık kullanılıyor. Hazır bu kadar araç kullanıyorken "Otopark.com" adını taşıması güzel bir ayrıntı olurdu. Aynı zamanda markanın algıya oturması açısından da güzel bir pazarlama olur. Fakat genel olarak tembeliz, sticker bile yapıştırmaya üşeniyoruz. Bundan dolayı plakalıklar elde kalabilir. :)

Son düzenleme:

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
415
4,115
4,095
37
İstanbul
V Weekends etkinliğinde muhabbet arasında bu benim de aklıma gelmişti, sunmuştum size. Pek konuşamamıştık o an ki ortamda; şimdi ortaya çıkması çok iyi oldu. :)

O an çok mantıklı bir fikir gibi gelmişti, şimdi düşününce fazla meşakkatli görünüyor. Otopark.com'un üyelerinde gördüğüm kadarıyla çoğu araçta plakalık kullanılıyor. Hazır bu kadar araç kullanıyorken "Otopark.com" adını taşıması güzel bir ayrıntı olurdu. Aynı zamanda markanın algıya oturması açısından da güzel bir pazarlama olur. Fakat genel olarak tembeliz, sticker bile yapıştırmaya üşeniyoruz. Bundan dolayı plakalıklar elde kalabilir. :)

Zaten yaptirsamda az adetler yaparım, bunca sene şunu öğrendim takipçinin gazına gelmeyeceksin :) Dinliyeceksin mantıklı olanı yapacaksın ama kendi bildiğini inandığını da yapacaksın.

noyanyn

Noyan Yenicelioglu
Taklacı Güvercin
15 Mar 2018
33
102
385
istanbul
Marka
Volvo
koku işi sakat gibi. Alerjik vakanın en ilişikli olduğu yer. Biri kalkar bak hastaneye yattım, alerjim varmış niye uyarmadın vs yapar. Al başa belayı. 90'ların başında dergilerde çıkarken iyidi o iş. Gerçi sıfır oto kokusunu kim bulursa, yok satar orası ayrı.

Plakalık fikri oldukça başarılı bence.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım