Otopark mı yoksa motopark mı ?

Otopark.com'da yer alan motosiklet haberlerinden rahatsızlık duyuyor musunuz ?

• Evet - Burası bir otomobil platformu

Kullanılan: 6 16.2%
  • Hayır - Takma böyle şeyleri

Kullanılan: 31 83.8%

• Kullanılan toplam oy
    37
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Son zamanlarda sitede yer alan motosiklet haberlerini görmekten ciddi manada gına geldi. Bir motosiklet tutkunu olsaydım motosiklet.net veya benzeri sitelere girerdim. Otopark.com'a girdiğimde ise gündemde olan otomobil haberlerini görmek yerine, ana sayfada peş peşe 3 adet motosiklet haberini görmek beni fazlasıyla üzüyor. Ben bir otomobil sever olarak buradayım ve bu sitenin hedef kitlesinin de otomobil severler olduğunu düşünüyorum. Sahi bunun sadece farkında olan ve bundan rahatsızlık duyan ben miyim ?

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Dert edilecek bir konu olduğunu düşünmüyorum. 1 saniyelik bi gecikme için kendinizi bu konuyu oluşturmak için yormanız şaşırtıcı. Ama yine de editörler dikkate alacaklardır, arka arkaya denk getirmemeye çalışacaklardır.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Motosiklet tutkunuyum otopark.com'a giriyorum.

3 adet peşpeşe motosiklet haberini Mouse scroll'uyla yuvarlamak 1 saniye;
Başbakanın bile bisiklet kullandığı modern bir toplum olma ihtimalimiz; süre biçilemez.
Otekilestirmeye veya konuyu baska yerlere cekmeye gerek yok.10 yili askin bir suredir takip ettigim, kurulusunda bulundugum motosiklet siteleri var..Hicbirinde bir otomobil haberine rastlamadim.Bu konuyu aciyor olmam da motosiklet veya bisiklet dusmani oldugum anlamina gelmez degil mi ?
Burada bahsettigim konu cok farkli..
Iyi o halde yarin teknoloji haberleri icin de otopark.com'a girelim ha ?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Teknoloji geniş bir tanım, mesela bir telefon haberi göremezsin burda. Ama motosiklet ve daha birçok motorlu/motorsuz aracın yeri tam da burası. Ben traktör tanıtımı yapsınlar onu da izlerim. Otopark girişlerinde motosiklet giremez tabelası görmedim hiç.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Otopark.com'u ve cizgisini sevdigim icin takip ediyorum ve duymus oldugum rahatsizligi dile getirdim. Ancak goruyorum ki elestiriye bile fazlasiyla kapaliyiz
Scroll ile haberleri geçmek tabi ki 1 saniye surmez ancak burada belli bir hedef kitleye hitap eden bir olusum var ve bu cizgiden uzaklastigindan bahsediyorum

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Burası sadece otomobil sitesi değil sloganıda sürücünün adresi otomobilin değil.sitede bir sürü motosiklet testide var zaten eğer haberleri görmek istemiyorsan hemen 1saniyede aşağıya geçersin olur biter. Ayrıca eğer o teknoloji haberleri otomobil,motosiklet gibi şeyler hakkında olacaksa ben seve seve okurum.

Otoparkın işi de zor valla biri haber gelmiyor diye şikayet eder diğer neden motosiklet haberi var diye şikayet eder değişik bir toplumuz valla.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Otopark.com'u ve cizgisini sevdigim icin takip ediyorum ve duymus oldugum rahatsizligi dile getirdim. Ancak goruyorum ki elestiriye bile fazlasiyla kapaliyiz
Scroll ile haberleri geçmek tabi ki 1 saniye surmez ancak burada belli bir hedef kitleye hitap eden bir olusum var ve bu cizgiden uzaklastigindan bahsediyorum

Eleştiriye açığız. Bunda bir problem yok ancak rahatsızlığınızı dile getirdiğiniz yazınızda doğrudan motor haberleri neden var bu oluşumun amacı motor değil diye cümleler sarfettiğiniz zaman sizin yazdığınız şikayet konusuna da eleştiriler gelecektir.Eleştiriyorsunuz eleştiriye kapalı olduğumuzdan bahsediyorsunuz ama eleştiriye kapalısınız. Nasıl olcak şimdi bu döngü :)

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Eleştiriye açığız. Bunda bir problem yok ancak rahatsızlığınızı dile getirdiğiniz yazınızda doğrudan motor haberleri neden var bu oluşumun amacı motor değil diye cümleler sarfettiğiniz zaman sizin yazdığınız şikayet konusuna da eleştiriler gelecektir.Eleştiriyorsunuz eleştiriye kapalı olduğumuzdan bahsediyorsunuz ama eleştiriye kapalısınız. Nasıl olcak şimdi bu döngü :)
Ben cok farkli sekilde elestiriliyorum
Motosiklet'e karsi bir insanmisim gibi algi yaratiliyor. Motosiklet ve motorlu herhangi bir tasitin haberi tabii ki olabilir, ancak bunun otomobil haberlerine orani onemli diye dusunuyorum
Guncel bir otomobil haberini bir facebook post'undan goruyorum, otopark.com bu konuyla alakali ne yazmis diye girip bakiyorum..Haberi gorememekle birlikte motosiklet haberlerinin otomobilin onune gectigini goruyorum

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ben cok farkli sekilde elestiriliyorum
Motosiklet'e karsi bir insanmisim gibi algi yaratiliyor. Motosiklet ve motorlu herhangi bir tasitin haberi tabii ki olabilir, ancak bunun otomobil haberlerine orani onemli diye dusunuyorum
Guncel bir otomobil haberini bir facebook post'undan goruyorum, otopark.com bu konuyla alakali ne yazmis diye girip bakiyorum..Haberi gorememekle birlikte motosiklet haberlerinin otomobilin onune gectigini goruyorum

tamam dediğiniz gibi olsun. Rahatsız olduğunuz konuyla ilgili gereken yapılacaktır editörler arka arkaya motosiklet konularının gelmemesi için özen göstereceklerdir. Konuyu uzatmıyorum, ama eleştiriye kapalılıkla suçladığınız forumda eleştiriye kapalı yorum yaptığınız için sizi eleştiriyorum :))

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Teknoloji geniş bir tanım, mesela bir telefon haberi göremezsin burda. Ama motosiklet ve daha birçok motorlu/motorsuz aracın yeri tam da burası. Ben traktör tanıtımı yapsınlar onu da izlerim. Otopark girişlerinde motosiklet giremez tabelası görmedim hiç.
Bu yazdiginizdan farkli seyler dusunmuyorum. Cizgiden ve hedef kitlesinden uzaklasiyor diyorum..Bir motosiklet tutkunu olarak hangi motosiklet sitesinin veya dergisinin otomobil tanitimi yaptigini gordunuz ? Ikisi de motorlu araclar neticede

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Bu yazdiginizdan farkli seyler dusunmuyorum. Cizgiden ve hedef kitlesinden uzaklasiyor diyorum..Bir motosiklet tutkunu olarak hangi motosiklet sitesinin veya dergisinin otomobil tanitimi yaptigini gordunuz ? Ikisi de motorlu araclar neticede

Ama biri kendini kısıtlamış motosiklet diye, burasıysa motosiklet dünyam dememiş, bikeviser da dememiş.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
tamam dediğiniz gibi olsun. Rahatsız olduğunuz konuyla ilgili gereken yapılacaktır editörler arka arkaya motosiklet konularının gelmemesi için özen göstereceklerdir. Konuyu uzatmıyorum, ama eleştiriye kapalılıkla suçladığınız forumda eleştiriye kapalı yorum yaptığınız için sizi eleştiriyorum :))
Allah razi olsun :)
Dalga gecilecek bir konu olmayip bir Genel Yayin Yonetmeni icin ciddi bir problemdir bahsettigim konu
Siz medya sektorunde miydiniz ?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Allah razi olsun :)
Dalga gecilecek bir konu olmayip bir Genel Yayin Yonetmeni icin ciddi bir problemdir bahsettigim konu
Siz medya sektorunde miydiniz ?

bi dönem gazetecilik yaptım, reklamcılık yaptım. 5 seneye yakın organizatörlük&Menajerlik yaptım. Tek bir kişinin bile ilgisini çekebilmenin önemini bilenlerdenim yani o yüzden eleştirdim sizi . Dalga geçilecek yere geldi ama şimdi konu yalan yok :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
bi dönem gazetecilik yaptım, reklamcılık yaptım. 5 seneye yakın organizatörlük&Menajerlik yaptım. Tek bir kişinin bile ilgisini çekebilmenin önemini bilenlerdenim yani o yüzden eleştirdim sizi . Dalga geçilecek yere geldi ama şimdi konu yalan yok :D
Ben bu isin duayenleriyle calisma firsati buldum
Kimsenin pazarda urun satar gibi hedef kitleyi yonettigini gormedim
Her urun herkese satilmaz ;)
Bir kuyumcu bir pazarci gibi disarda bagirarak satis yapmaz mesela degil mi ?

Son düzenleme:

onurcelikoz

Düz Yol Gazcısı
13 Ocak 2017
3
1
245
Herkesin yazdıklarını okudum ve açıkçası ne kadar boş vaktiniz olduğunu düşündürdü bana.. adam kendi fikrini yazmış eleştiri olarak, bunu diğer otopark takipçileri yorumlasın yada eleştirsin diye değil siteyi kuran, yöneten ve içerik hazırlayan kişilerin okuyup, bu eleştiriyi süzgeçten geçirip kendileri için bir yol çizgisi olarak görmeleri için yazmış.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Herkesin yazdıklarını okudum ve açıkçası ne kadar boş vaktiniz olduğunu düşündürdü bana.. adam kendi fikrini yazmış eleştiri olarak, bunu diğer otopark takipçileri yorumlasın yada eleştirsin diye değil siteyi kuran, yöneten ve içerik hazırlayan kişilerin okuyup, bu eleştiriyi süzgeçten geçirip kendileri için bir yol çizgisi olarak görmeleri için yazmış.
hoşgeldin hele bi soluklan ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım