Piste girsem zevk alır mıyım ?

Piste gireyim mi ?

• Gir

Kullanılan: 53 91.4%
  • Girme

Kullanılan: 5 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    58
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

punchline

Taklacı Güvercin
14 Nis 2017
15
55
335
pedere söyledim piste giricem diye. manyak mısın sen araba bozulcak kalcan oralarda diyo :D cidden bişey olmaz dimi aracıma ? yaşlı olmasına rağmen çok bakımlı hiç sıkıntısı yok ama adam korkuyo işte rızası olmadan da girmek istemiyorum.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
pedere söyledim piste giricem diye. manyak mısın sen araba bozulcak kalcan oralarda diyo :D cidden bişey olmaz dimi aracıma ? yaşlı olmasına rağmen çok bakımlı hiç sıkıntısı yok ama adam korkuyo işte rızası olmadan da girmek istemiyorum.
Yolda da zorlamışsınız, birsey olmadıysa muhtemelen pistte de olmaz,zaten ilk kez piste çıkıyorsunuz çok zorlamayın birşeycik olmaz:Dve kim neden dalga geçsin? Herkesin 350z si M3ü pahalı arabası olacak diye bir şey yok:)

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
başkan bende vosvosla giricem bişey olursa iteriz birbirimizi boşver gel sen :D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Birde diyorsunuz ya porsche lere ayak bağı olur muyum diye :D öyle bişeyde yok herkes kendi gücü klasmanındaki araçlarla piste girebiliyor çoğunlukla öyle denk getirmeye çalışıyorlar seansınızı. Sadece bir kere istisnai bir durum gördüm 2016 yılında clio cupta Sinan abiye destek olmak için gitmiştim piste o günde pist günüydü subaru impreza sti ve vw golf 5(gti mıydı yoksa normal 1.4 TSİ mıydı çözemedim ama gti olması muhtemel) vardı pistte :D bide onlarla birlikte chevrolet aveo çıkmıştı piste 1.3 dizel :D

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Birde diyorsunuz ya porsche lere ayak bağı olur muyum diye :D öyle bişeyde yok herkes kendi gücü klasmanındaki araçlarla piste girebiliyor çoğunlukla öyle denk getirmeye çalışıyorlar seansınızı. Sadece bir kere istisnai bir durum gördüm 2016 yılında clio cupta Sinan abiye destek olmak için gitmiştim piste o günde pist günüydü subaru impreza sti ve vw golf 5(gti mıydı yoksa normal 1.4 TSİ mıydı çözemedim ama gti olması muhtemel) vardı pistte :D bide onlarla birlikte chevrolet aveo çıkmıştı piste 1.3 dizel :D
o olay yalan ben 1.3 cdti ile çıktığımda m4 , brz , 4c falan vardı

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Jant lastikten çıktı diye önden kaydık :) garip bi şekilde opel ile önden kaymadım pistte
Emir kardeş siz Corsa'lara valla çok haksızlık ediyorsunuz.:) Senin araba 200 beygir peşinde koştuğundan ön taraf bağımsızlığını ilan ediyor haliyle. Benim arabayla arkayı getiriyorum veya zorladığım yerde sizin pistte videodaki gibi 4 teker üstünde yan geliyor. Özel olarak direksiyonu kırdıktan sonra gaz vermedikçe önden gelmiyor.

Maddi durumlarımı toparladığım zaman muhakkak bir pist hareketi ben de yapacağım. Ama önümü göremediğim için tarih belirleyemiyorum. Çok farklı yol koşullarında tecrübem var, ama pist tecrübem hiç yok. Önemli bir eksiğimdir. İnsanın arabasını %100 tanımasını sağlıyor. :)

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Emir kardeş siz Corsa'lara valla çok haksızlık ediyorsunuz.:) Senin araba 200 beygir peşinde koştuğundan ön taraf bağımsızlığını ilan ediyor haliyle. Benim arabayla arkayı getiriyorum veya zorladığım yerde sizin pistte videodaki gibi 4 teker üstünde yan geliyor. Özel olarak direksiyonu kırdıktan sonra gaz vermedikçe önden gelmiyor.

Maddi durumlarımı toparladığım zaman muhakkak bir pist hareketi ben de yapacağım. Ama önümü göremediğim için tarih belirleyemiyorum. Çok farklı yol koşullarında tecrübem var, ama pist tecrübem hiç yok. Önemli bir eksiğimdir. İnsanın arabasını %100 tanımasını sağlıyor. :)
valla abi haksızlık falan değil tecrübe ile sabit corsa c ler hiç yol tutmuyor limit düşük d kasa limiti biraz iyi ve limite kadar çok güzel ama oda kafadan kaymaya meğilli ve limit üstündeki hareketler saçma hissiyat sıfır , acı gerçek 2 aracımda corsa 2side iyi yol tutmuyor cayır cayırda bunu söyleyebilirim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım