Polis Arabaları Stock mudur ?

Stock mudur ?

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drlockermen

Elit Apaçi
Beğeni puanı
179
Marka
Volkswagen
Sizce polis arabaları stock mudue veya bilen var mı aklıma takıldı . Frenlerde motorda ufak oynamalar olabilir mi?

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Running in to 90s 🎶
Beta Programı
Beğeni puanı
16,950
Marka
Toyota
Stockoğlu stocktur, yalnız üstündeki ağırlıklarla birlikte hususi aynı model aynı motor aynı donanım araçtan daha yavaş ve hantal dahi kalabileceğini düşünüyorum.Arkadan plakaya ceza yazıyorlar zaten Amerika'daki gibi aksiyona girmece yok.:D:)Warexliler düşünsün.Most Wanted açayım bari. :p

furkankaya585597

Profesör
Beğeni puanı
1,048
Polis arabaları stock'tur. Devlet arabaya modifiye yapmaz ve uğraşmaz. Zaten polisin kovalamacada bir şansı yok Polisin olayı haberleşmede olmasıdır. Bir polis arabasından kaçılır ama 10 tane takip edecektir.

Onemanband

Fatih
Panpa
Beğeni puanı
2,719
Marka
Ford
Stocktur, aksi suçtur. Bkz. kamu malına zarar verme, bkz. güveni kötüye kullanma. son zamanlarda kiralama yoluna gidiyorlar diye biliyorum. Arabalar kiralanıyor, siren-çakar-telsiz tertibatı takılıyor resmiyse giydiriliyor ve göreve hazır oluyor.

mgdedeoglu

Panpa
Beğeni puanı
9,101
Stocktur, aksi suçtur. Bkz. kamu malına zarar verme, bkz. güveni kötüye kullanma. son zamanlarda kiralama yoluna gidiyorlar diye biliyorum. Arabalar kiralanıyor, siren-çakar-telsiz tertibatı takılıyor resmiyse giydiriliyor ve göreve hazır oluyor.
Kiralama + Bağış.
ABD Polisinin sireni adamın kafasına kafasına vuruyor.

Cussler

Panpa
Beğeni puanı
8,981
Marka
Toyota
Çoğu polis jandarma arabası bakımsızlıktan dökülüyor hiç ugrasacaklarini sanmıyor ve neyle oynayabilirler ki ne çıkar en fazla:D

NeedForSpeed

Profesör
Beğeni puanı
624
Marka
Skoda
Bildiğim kadarıyla stocklar.

ABD dışında çoğu yerde stocktur herhalde.
Türkiye'de yok bildiğim kadarıyla fakat modifiyeli olmasa bile bazı ülkelerde spor arabalar kullanılabiliyor, özellikle otoban polisi olarak. Örnek olarak Japonya'da R34'ler var. İtalyada nadir de olsa Gallardo ve Huracan.

sputnik

Peace at home, peace in the world.
Beta Programı
Beğeni puanı
16,727
Dubai'de turistik mekanlarda rolls royce polis arabaları bile var.
bizde de daha dün köprüde citroen c1 veya c2 gördüm. şuçlu mu yakalıcan çeeen diye sevesim geldi :)
Köprüde C1 ve C-HR hibrit kullanılıyor.
Bölge bölge farklı polis arabalarına denk gelinebiliyor. İstiklal caddesinde, Mini Cooper, Mercedes B gibi polis araçları vardı. Köprüde C-HR'dan önce Prius vardı. Eskiden bir fotoğraf dolanıyordu Edirne'de Impreza polis arabası vardı vs.

Genele bakarsak araçlar Accent Blue, Corolla, Tourneo şeklinde.

Cussler

Panpa
Beğeni puanı
8,981
Marka
Toyota
Dubai'de turistik mekanlarda rolls royce polis arabaları bile var.
bizde de daha dün köprüde citroen c1 veya c2 gördüm. şuçlu mu yakalıcan çeeen diye sevesim geldi :)
Köprüde C1 ve C-HR hibrit kullanılıyor.
Bölge bölge farklı polis arabalarına denk gelinebiliyor. İstiklal caddesinde, Mini Cooper, Mercedes B gibi polis araçları vardı. Köprüde C-HR'dan önce Prius vardı. Eskiden bir fotoğraf dolanıyordu Edirne'de Impreza polis arabası vardı vs.

Genele bakarsak araçlar Accent Blue, Corolla, Tourneo şeklinde.
Turistik yerlerde pruis kullanılabiliyor , turizm polisi adıyla egea da var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...