Polis Arabaları Stock mudur ?

Stock mudur ?

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hi-men

Profesör
Beğeni puanı
279
Marka
Nissan
Accent, Accent blue, duster , fluence,megane, albea,corolla, transit, tourneo connect, tourneo courier, doblo, clio genel olarak kullanılan araçlardır. Symbol'de vardır genel olarak radar aracıdır. Çoğunluğu bu araçlar oluşturur fakat bağışla gelen fantastik araçlarda vardır aralarında. Ve tabiki de doğu bölgesi ve güvenli olmayan bölgeler için de devletin almış olduğu zırhlı arazi araçları da bulunmaktadır. Bknz; Zırhlı 3.2 Ford Ranger. Çoğu polis aracı stocktur ama zırhlı olanların yazılım vs tarzı güçlendirmeler olduğunu düşünüyorum. Kesin bir bilgim bulunmuyor fakat az önceki örnekte verdiğim zırhlı ranger da daha büyük frenler, kaliperler vs bulunuyordu. Bir de normal 3.2 rangerdan daha iyi bir gidişe sahip gibi hissettirmişti bana.

Son olarak Polis Teşkiltaımızın 173. yılı tekrardan kutlu olsun. Allah polisimize askerimizi tüm güvenlik güçlerimize zeval vermesin

AHU

Profesör
Destekçi
Beğeni puanı
1,111
Marka
Audi
stocktur,en uzun ömürlülük için şart diye biliyorum.Birde baz donanımdır,o da ekonomik olarak daha ucuza gelmesi için.Genelde Accent gibi araçları tercih ediyorlar,sağlam olmayan lakin uzun ömürlü,eşşel niyetine kullanılabilen araçlar.

dizelci

Profesör
Beğeni puanı
144
Dubai'de turistik mekanlarda rolls royce polis arabaları bile var.
bizde de daha dün köprüde citroen c1 veya c2 gördüm. şuçlu mu yakalıcan çeeen diye sevesim geldi :)
o kadar da düşünemeye gerek yok cevabı basit
hırsızın trafikten dolayı kaçacak yolu yok(istanbul için konuşuyorum) ,hadi diyelim o olsa düzgün yol yok çok hızlı gitse bozuk yollardan alt takım pert biyerde tıkanır,hadi diyelim o da olsa mazot benzin fiyatları aklına gelir ondan basamaz,hadi diyelim o da olsa piyasada 1.6 dan yukarı araba yok hepsinin topspeedi aynı(polislerde aynı) o yüzden dert etmelik durum yok
biyerlerde tıkanır yani polis bunların hiçbirine para vermediği için yakalar:D haksızmıyım yani

sdt

Profesör
Beğeni puanı
116
Arka sokakların minibüsü her arabaya kafa tutuyor:)
Çok önceden bir haberde kovalamaca sonrasında polis accent admire dan inip bununla nasıl yetişecem diye söyleniyordu

Porsche

GALERİCİ
Beğeni puanı
23,289
Marka
Zirai Traktör
Arka sokakların minibüsü her arabaya kafa tutuyor:)
Çok önceden bir haberde kovalamaca sonrasında polis accent admire dan inip bununla nasıl yetişecem diye söyleniyordu
Aklıma direk Rıza Baba'nın "Ali bas bas" ve "Ali daha hızlı gidemiyor mu bu araç" demesi geldi :D:D

S.Asil

01 ADANA
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
Beğeni puanı
5,829
Marka
Alfa Romeo
Trafik ekipleri haricinde geneli stock olabilir diye düşünüyorum. Özellikle şu araçların stock olduğuna inanasım gelmiyor :D stocksa neden dumanlı , ya da bu ADANA polislerine özgü bir duman mı :D:D

Şu fotoğrafta zamanında vay be dediklerim arasında :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...