Polis Arabaları Stock mudur ?

Stock mudur ?

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drlockermen

Profesör
17 Ara 2017
96
202
1,060
Isparta
Marka
Volkswagen
Sizce polis arabaları stock mudue veya bilen var mı aklıma takıldı . Frenlerde motorda ufak oynamalar olabilir mi?

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Stockoğlu stocktur, yalnız üstündeki ağırlıklarla birlikte hususi aynı model aynı motor aynı donanım araçtan daha yavaş ve hantal dahi kalabileceğini düşünüyorum.Arkadan plakaya ceza yazıyorlar zaten Amerika'daki gibi aksiyona girmece yok.:D:)Warexliler düşünsün.Most Wanted açayım bari. :p

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Polis arabaları stock'tur. Devlet arabaya modifiye yapmaz ve uğraşmaz. Zaten polisin kovalamacada bir şansı yok Polisin olayı haberleşmede olmasıdır. Bir polis arabasından kaçılır ama 10 tane takip edecektir.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Stocktur, aksi suçtur. Bkz. kamu malına zarar verme, bkz. güveni kötüye kullanma. son zamanlarda kiralama yoluna gidiyorlar diye biliyorum. Arabalar kiralanıyor, siren-çakar-telsiz tertibatı takılıyor resmiyse giydiriliyor ve göreve hazır oluyor.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Dubai'de turistik mekanlarda rolls royce polis arabaları bile var.
bizde de daha dün köprüde citroen c1 veya c2 gördüm. şuçlu mu yakalıcan çeeen diye sevesim geldi :)

Köprüde C1 ve C-HR hibrit kullanılıyor.
Bölge bölge farklı polis arabalarına denk gelinebiliyor. İstiklal caddesinde, Mini Cooper, Mercedes B gibi polis araçları vardı. Köprüde C-HR'dan önce Prius vardı. Eskiden bir fotoğraf dolanıyordu Edirne'de Impreza polis arabası vardı vs.

Genele bakarsak araçlar Accent Blue, Corolla, Tourneo şeklinde.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Dubai'de turistik mekanlarda rolls royce polis arabaları bile var.
bizde de daha dün köprüde citroen c1 veya c2 gördüm. şuçlu mu yakalıcan çeeen diye sevesim geldi :)
Köprüde C1 ve C-HR hibrit kullanılıyor.
Bölge bölge farklı polis arabalarına denk gelinebiliyor. İstiklal caddesinde, Mini Cooper, Mercedes B gibi polis araçları vardı. Köprüde C-HR'dan önce Prius vardı. Eskiden bir fotoğraf dolanıyordu Edirne'de Impreza polis arabası vardı vs.

Genele bakarsak araçlar Accent Blue, Corolla, Tourneo şeklinde.
Turistik yerlerde pruis kullanılabiliyor , turizm polisi adıyla egea da var

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Bence gerek yok :D
20151210180314_hilux-teslimati.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım