Polis Arabaları Stock mudur ?

Stock mudur ?

• Kullanılan toplam oy
    69
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Bence gerek yok :D
20151210180314_hilux-teslimati.jpg
Hiluxa yapılacak tek modifiye var, işid spec:D kasaya makinali tüfek:D

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Accent, Accent blue, duster , fluence,megane, albea,corolla, transit, tourneo connect, tourneo courier, doblo, clio genel olarak kullanılan araçlardır. Symbol'de vardır genel olarak radar aracıdır. Çoğunluğu bu araçlar oluşturur fakat bağışla gelen fantastik araçlarda vardır aralarında. Ve tabiki de doğu bölgesi ve güvenli olmayan bölgeler için de devletin almış olduğu zırhlı arazi araçları da bulunmaktadır. Bknz; Zırhlı 3.2 Ford Ranger. Çoğu polis aracı stocktur ama zırhlı olanların yazılım vs tarzı güçlendirmeler olduğunu düşünüyorum. Kesin bir bilgim bulunmuyor fakat az önceki örnekte verdiğim zırhlı ranger da daha büyük frenler, kaliperler vs bulunuyordu. Bir de normal 3.2 rangerdan daha iyi bir gidişe sahip gibi hissettirmişti bana.

Son olarak Polis Teşkiltaımızın 173. yılı tekrardan kutlu olsun. Allah polisimize askerimizi tüm güvenlik güçlerimize zeval vermesin

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
stocktur,en uzun ömürlülük için şart diye biliyorum.Birde baz donanımdır,o da ekonomik olarak daha ucuza gelmesi için.Genelde Accent gibi araçları tercih ediyorlar,sağlam olmayan lakin uzun ömürlü,eşşel niyetine kullanılabilen araçlar.

dizelci

Profesör
8 Eyl 2016
112
144
1,185
Dubai'de turistik mekanlarda rolls royce polis arabaları bile var.
bizde de daha dün köprüde citroen c1 veya c2 gördüm. şuçlu mu yakalıcan çeeen diye sevesim geldi :)
o kadar da düşünemeye gerek yok cevabı basit
hırsızın trafikten dolayı kaçacak yolu yok(istanbul için konuşuyorum) ,hadi diyelim o olsa düzgün yol yok çok hızlı gitse bozuk yollardan alt takım pert biyerde tıkanır,hadi diyelim o da olsa mazot benzin fiyatları aklına gelir ondan basamaz,hadi diyelim o da olsa piyasada 1.6 dan yukarı araba yok hepsinin topspeedi aynı(polislerde aynı) o yüzden dert etmelik durum yok
biyerlerde tıkanır yani polis bunların hiçbirine para vermediği için yakalar:D haksızmıyım yani

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,643
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Trafik ekipleri haricinde geneli stock olabilir diye düşünüyorum. Özellikle şu araçların stock olduğuna inanasım gelmiyor :D stocksa neden dumanlı , ya da bu ADANA polislerine özgü bir duman mı :D:D

degisien_otoyol_polis_araclari_begenildi_1417523117_2941.jpg

Şu fotoğrafta zamanında vay be dediklerim arasında :D
4878ecc083926630f4fc3b6b4ffb7e0a.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım