Saat

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
4 tane saat biliyorum. 2 si casio edifice biri infiniti special edition olması gerek ve fiyatı tam bilmiyorum ama saat baya hoş ve klas ayrıyetten saati millerle aldık yani para vermedik. Bir diğer Casio edifice ise klasik ve çok numarası olmayan siyah kırmızı kombinasyonda babam kullanıyordu fakat takmayınca ben üzerine yattım ve benim oldu :). Kalan 2 saat ise akıllı saat. Biri Motorola Moto360 çok memnunum çok işlevsel gören herkes samsung zannediyor. Diğerinde ise Gear Fit bundan da memnunum ama kenarlarındaki kromajlar çabuk sökülüyor, soyuluyor. Esas şu ara aklımı skagen ler kurcalıyor. Ne biçim yapmış adamlar yav kağıt gibi.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Zamaninda bir nautica ya 650 lira verdim diye icim acimisti benzer birebir modelini cikarmislar gene 1 400 e satiyorlar. gunumuzde dolar oyle artti ki neyiniz olursa olsun kar etmis oluyorsunuz saka gibi

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
4 tane saat biliyorum. 2 si casio edifice biri infiniti special edition olması gerek ve fiyatı tam bilmiyorum ama saat baya hoş ve klas ayrıyetten saati millerle aldık yani para vermedik. Bir diğer Casio edifice ise klasik ve çok numarası olmayan siyah kırmızı kombinasyonda babam kullanıyordu fakat takmayınca ben üzerine yattım ve benim oldu :). Kalan 2 saat ise akıllı saat. Biri Motorola Moto360 çok memnunum çok işlevsel gören herkes samsung zannediyor. Diğerinde ise Gear Fit bundan da memnunum ama kenarlarındaki kromajlar çabuk sökülüyor, soyuluyor. Esas şu ara aklımı skagen ler kurcalıyor. Ne biçim yapmış adamlar yav kağıt gibi.
Moto 360 i nereden aldiniz hocam

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,399
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
4 tane saat biliyorum. 2 si casio edifice biri infiniti special edition olması gerek ve fiyatı tam bilmiyorum ama saat baya hoş ve klas ayrıyetten saati millerle aldık yani para vermedik. Bir diğer Casio edifice ise klasik ve çok numarası olmayan siyah kırmızı kombinasyonda babam kullanıyordu fakat takmayınca ben üzerine yattım ve benim oldu :). Kalan 2 saat ise akıllı saat. Biri Motorola Moto360 çok memnunum çok işlevsel gören herkes samsung zannediyor. Diğerinde ise Gear Fit bundan da memnunum ama kenarlarındaki kromajlar çabuk sökülüyor, soyuluyor. Esas şu ara aklımı skagen ler kurcalıyor. Ne biçim yapmış
Bende de 2 tane G-Shock var biri GA-100 kırmızı 4 sene oldu hala taş diğeri GD-110 bu daha yeni 3 ay anca olmuştur bundan da baya memnunum.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
06-4224.09.007.jpg
Şu saati yeni gördüm çok hoşuma gitti şık duruyor :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bende de 2 tane G-Shock var biri GA-100 kırmızı 4 sene oldu hala taş diğeri GD-110 bu daha yeni 3 ay anca olmuştur bundan da baya memnunum.
Esas şimdi peder kendine gun metal gümüş ve turuncu kombinasyonda skagen aldı. Bekliyorum Pusuda üzerine konmak için ama çok takıyor bu ara yani o saat bana yar olmaz gibi duruyor. İşin diger kısmı bayada uyguna aldı 400TL ye indirimli bulmuş piyasası 650 700.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım