Saat

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
772
1,143
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Bende dün aldım Gear S3'Ü (fotoğraf always on display ekranındayken çekildi.)
20161217_162506.jpg

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
45
İstanbul
Yakın zamanda buna geçtim bunuda önerebilirim pil gereksinimi yok. alt kısım şeffaf siyah çerçeve ve kordon iyon çizilip beyazı çıkma gibi bir derdin olmaz nakitte 950 ye kadar iniyor SEIKO mağazaları

Ekli dosyalar

• seiko 687p saat.JPG
    seiko 687p saat.JPG
    51.8 KB · Görüntüleme: 283

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Severim saatleri. Nacar ve Tissot kullanmıştım geçmişte klasik olarak onun dışında Casio tercih ediyordum, yine Casio'ya döndüm. 3 yıl oldu sanırım, Casio Edifice EFR-503 kullanıyorum. Paraya kıyıp otomatik Seiko alasım var ama o fiyat seviyesine (1000+TL) çıkmakta pek istemiyorum. Orientlerde ilgimi çekiyor.
Swatch kullanmıştım geçmişte. Satan adam 2 yıl garantisi var, onun dışında bir şey bekleme bunların tamiri olmuyor demişti. O saati 2 yıla yakın süre kullandım. Bozuldu, götürdüm. Aynı saattin sıfırını verdiler, onu da 2 yıl kadar kullandım yine bozuldu, bu defa götürmedim orada kapandı Swatch konusu.
Swiss Military saatlerde hoşuma gidiyor ama eski kalitesi yok diyorlar, ne kadar doğru bilemem.
Ulysse Nardin var mesela, özellikle marin koleksiyonu baya hoşuma gidiyor.
Söz meclisten dışarı, saat alırken giyim markalarının tercih edilmesini doğru bulmuyorum. Çevremde lacoste, armani vb. marka saat kullananlar hep şikayet ediyordu, alınırsa ancak görüntü için saat alacak kişilere hitap eder diye düşünüyorum.
Efsane Rolex Submariner sahibi olmak isterdim ama kullanmaya kıyamazdım sanırım. Bugüne kadar gördüğüm en ucuz submariner'ı bir kaç yıl önce bir saat forumunda 3bin$'a görmüştüm, ikinci el tabii.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,248
45,847
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben de saatleri çok severim ama maalesef farklı farklı çeşitler alıp koleksiyon yapma gibi bir isteğim olsa da hiç gerçekleştiremedim, malum ciddi pahalılar. En son hediye olarak şu saati aldım, önce hep casio kullandık zaten :)
DZ4296_2.jpg

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Severim saatleri. Nacar ve Tissot kullanmıştım geçmişte klasik olarak onun dışında Casio tercih ediyordum, yine Casio'ya döndüm. 3 yıl oldu sanırım, Casio Edifice EFR-503 kullanıyorum. Paraya kıyıp otomatik Seiko alasım var ama o fiyat seviyesine (1000+TL) çıkmakta pek istemiyorum. Orientlerde ilgimi çekiyor.
Swatch kullanmıştım geçmişte. Satan adam 2 yıl garantisi var, onun dışında bir şey bekleme bunların tamiri olmuyor demişti. O saati 2 yıla yakın süre kullandım. Bozuldu, götürdüm. Aynı saattin sıfırını verdiler, onu da 2 yıl kadar kullandım yine bozuldu, bu defa götürmedim orada kapandı Swatch konusu.
Swiss Military saatlerde hoşuma gidiyor ama eski kalitesi yok diyorlar, ne kadar doğru bilemem.
Ulysse Nardin var mesela, özellikle marin koleksiyonu baya hoşuma gidiyor.
Söz meclisten dışarı, saat alırken giyim markalarının tercih edilmesini doğru bulmuyorum. Çevremde lacoste, armani vb. marka saat kullananlar hep şikayet ediyordu, alınırsa ancak görüntü için saat alacak kişilere hitap eder diye düşünüyorum.
Efsane Rolex Submariner sahibi olmak isterdim ama kullanmaya kıyamazdım sanırım. Bugüne kadar gördüğüm en ucuz submariner'ı bir kaç yıl önce bir saat forumunda 3bin$'a görmüştüm, ikinci el tabii.
Lacoste, Armani cihazlar çin üretimi ama Burbery, Gc gibileri isviçre üretimi ve baya dayanıklılar ben 4 sene önce 2 tane aldım kadın 50 sene kullanırsın bir kere bile bozulmaz dedi gerçekten haklı daha pilini bile değiştirmedim ama çin üretimi saatlerden uzak durun uzun ömürlü istiyorsanız isviçre yapımı olmasına dikkat edin güzel dursun istiyorsanız dediğim markaların saatleri çok iyi duruyor.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ben yeni trend olan çok büyük kadran modasına alışamadım. Klasiklerdeki küçük kadranlar da kalın bileğimde komik kalıyor. Spor saatleri hep severim de, iş amaçlı zorunlu klasik tarz giyimlere geçince tetris havasındaki saatler komik kalmaya başladı. Kadran büyüklüğü hafif büyük, hem spor hem klasik olabilecek erişilebilir saatlere bakıp Casio Edifice EF-129D-1AVDF aldım. 4,5 yıldır kullanıyorum. Bayağı yakıştırıyorum bileğime. :) Ama günlük kullanımım için spor tarzda tekstil kayışlı bir saat arıyorum.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,042
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Lacoste, Armani cihazlar çin üretimi ama Burbery, Gc gibileri isviçre üretimi ve baya dayanıklılar ben 4 sene önce 2 tane aldım kadın 50 sene kullanırsın bir kere bile bozulmaz dedi gerçekten haklı daha pilini bile değiştirmedim ama çin üretimi saatlerden uzak durun uzun ömürlü istiyorsanız isviçre yapımı olmasına dikkat edin güzel dursun istiyorsanız dediğim markaların saatleri çok iyi duruyor.
Hocam güzel diyorsunuz da, İsviçre yapımı saatler de bize uzak duruyor. =) Fazla pahalılar.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım