Shell Fuel Save gerçekten ekonomik mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Araba po nun kalitesiz 95 inden bıkmıştı. Bir farklılık olsun diye bu sabah fuel save almıştım. Bu kadar yorumun üstüne şimdilik birkaç depo fuel save gideceğim. Ardından nitroyla gideceğim birkaç depoda bakalım sonuç ne olacak. Heyecanlandım. :D:D:D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Biz BP Ultimate Benzin kullanıyoruz. Zaten araç firması da onu öneriyor. Biz açıkcası performansından falan gayet memnunuz. Bir gün Fuel Save koyalım dedik araba direkt eskisi gibi gitmemeye başladı. O yüzden BP'den memnunuz.

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Oooo zengin muhabbeti.Biz sadece soğuk havalarda araba çalışsın diye aldığımız için bize fark etmiyor lakin arabayı en kolay çalıştıran varsa onu yazarsanız sevinirim.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Araba po nun kalitesiz 95 inden bıkmıştı. Bir farklılık olsun diye bu sabah fuel save almıştım. Bu kadar yorumun üstüne şimdilik birkaç depo fuel save gideceğim. Ardından nitroyla gideceğim birkaç depoda bakalım sonuç ne olacak. Heyecanlandım. :D:D:D
Panpa markaya takıldıysan opete çekelim biz senin arabayı

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Eski B sınıfı araba kullanarak zengin olmayı başaramıyorum :)
Hocam onemli olan maddi acidan ne kadar iyi oldugunuz degil insanin kendi karakteridir insani degerli kilan . Benim kendi ozel fikrime gorede size olculecek deger yok. Varsin baskalari utansin bizi bu arabalara mahkum biraktiklari icin. Eminim sizde benim gibi mutlusunuzdur ama bisiklet uzerinde aglamak yerine bir nissan gtr in icinde aglamayi tercih ederdim acikcasi :)

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
headers atmosferiklere olmuyormuydu la

Headers egzoz gazının düzenli bir şekilde çıkmasını sağlayan parça hani egzoz manifoldu böyle şekilli şukullu oluyoya knka , turboya zaten egzoz manifoldu girmiyomu turbo ile kapak arasındaki parçaya manifold dersek onu böyle 4 borulu hepsi birbirini üstünden geçiyo gibi yapsak headers yapmış oluruz :)

Kısacası tornacı hasan ustaya işimiz düştü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım