Steam ve Oyunlar

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Selam arkadaşlar, çoğumuz bilgisayar oyunlarına düşkünüz ve oyun tavsiyesi, bedava oyunlar, steam indirim günleri, kütüphanenizde hangi oyunlar bulunuyor, oyun değerlendirmeleri v.b konuların konuşulabileceği bir başlık olmadığını fark ettim. Arada geyik başlığında muhabbeti dönüyor ama sonra kaybolup gidiyor. Umarım bu başlık işe yarar diyelim.

Benim kütüphanede ki oyunlar;

-Battlefield Bad Company 2
-Call of duty Modern warfare 2
-Call of duty 4 Modern warfare
-Cs:Go
-Euro Truck Simulator 2
-F1 2015
-Homefront
-Left 4 Dead 2
-Black Mesa
-Assassin's Creed 4 Black Flag

Sizler de kütüphanenizde bulunan, oynamaktan zevk alıp bu paraya değer dediğiniz veya eğlence - fiyat ikilisi konusunda uygun olan oyunları belirtebilirseniz herkesin işine yarayabilir. İyi sohbetler dilerim..

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Bende sadece Cs go var. Haftada bir yogunluktan, cocuktan, evden zaman bulabilirsem girip stres atiyorum. Arkadaslarla girince gercekten zevkli oluyor
Baska oyun da dusunmuyorum. Hem oyuna ayiracak vaktim yok hem de cs go fazlasiyla yetiyor :)

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şu Black Mesa'yı tamamlasalar var ya tadından yenmez he. :)
Bende sadece Cs go var. Haftada bir yogunluktan, cocuktan, evden zaman bulabilirsem girip stres atiyorum. Arkadaslarla girince gercekten zevkli oluyor
Baska oyun da dusunmuyorum. Hem oyuna ayiracak vaktim yok hem de cs go fazlasiyla yetiyor :)
Ben gittiği yere kadar gittim sonra zaten sildim. Grafikler falan güzel, ama optimizasyonda sorunlar oluyordu. Şimdilik öyle boş şekilde duruyor kütüphanede :)

Benim de pek işim olmazdı ama boş vakit olunca insan oyunlara takılıyor. Hazır lap top kaldırıyorken oynuyorum ileride zaten ona da imkan vermez :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Ben gittiği yere kadar gittim sonra zaten sildim. Grafikler falan güzel, ama optimizasyonda sorunlar oluyordu. Şimdilik öyle boş şekilde duruyor kütüphanede :)

Benim de pek işim olmazdı ama boş vakit olunca insan oyunlara takılıyor. Hazır lap top kaldırıyorken oynuyorum ileride zaten ona da imkan vermez :D

Ben de severim oyun oynamayi da oyle bos bir vakit olmuyor. Cs go oynayacagim vakti de kendim yaratmaya calisiyorum :)
Yoksa steam’de oynanmadik oyun birakmam :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben de severim oyun oynamayi da oyle bos bir vakit olmuyor. Cs go oynayacagim vakti de kendim yaratmaya calisiyorum :)
Yoksa steam’de oynanmadik oyun birakmam :D
Bir çok oyunun fiyatları da güzel aslında bende kendimi zor tutuyorum paraları gömmemek için :D

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
-Beat Cop
-Beholder
-A Bird Story
-Bridge Constructor
-Bridge Constructor Portal
-Brothers - A Tale Of Two Sons
-Counter Strike : Global Offensive (Ve türevleri)
-Crusader Kings II
-Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut
-DIRT 3 Complete Edition
-Euro Truck Simulator 2
-Fahrenheit: Indıgo Prophecy Remastered
-Fallout
-Fallout Shelter
-Far Cry 3
-Football Manager 2018 (Ve Touch 2018)
-FTL: Faster Than Light
-Game Dev Tycoon
-Gemini Rue
-Grim Fandango Remastered
-H1Z1
-HEADLINER
-Hotline Miami 1-2
-Insurgency
-Life Is Strange
-LISA
-The Long Dark
-Manual Samuel
-Metro 2033 Redux (Last Light Redux)
-Mirror's Edge
-Monkey Island 2: Special Edition
-Mount & Blade: Warband
-Orwell
-Oxenfree
-Path Of Exile
-PAYDAY 2
-PUBG
-Portal 1-2
-Prison Architect
-Project CARS
-Pythagoria
-Quake Champions
-Rakuen
-The Secret Of Monkey Island: Special Edition
-Shadowrun Returns
-Sheltered
-SOMA
-Stardew Valley
-Stronghold Crusader HD
-SUPERHOT
-Team Fortress 2
-This Is the Police
-To the Moon
-Tomb Raider
-True or False 1-2
-Undertale
-The Witcher 1-2-3 (GOTY)

Steam kütüphanemdeki oyunlar bu şekilde. Merak ettikleriniz varsa bilgim dahilinde seve seve cevaplarım. Genelde "indie" oyunları oynamayı severim. Her tür oyun tavsiyesine açığım :) Not: içlerinde henüz fırsat bulup oynayamadıklarım da var :)

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Maşaallah :D Metro 2033 ile last night nasıl ? Left 4 dead benzeri mi yoksa cod'a falan benziyor mu hocam ?
Metro 2033'ün kitabını da okuduğum için rahatlıkla söyleyebiliyorum çok güzel oyun ikisi de. Kısıtlı bir açık dünyaları var. Aslında açık dünya denmez de ona neyse. Yerin altından ilerliyorsunuz çoğunlukla bazen yeryüzüne çıktığınız oluyor, bölüm bölüm size ufak bir alan sunuyor içinde gezebilmeniz için. Oyunu farklı sonlarla bitirebiliyorsunuz kötü son ve iyi son şeklilnde. Bunun için ilerleyişte yapmanız gereken bazı şeyler oluyor. Karar sizin. Fiyatlarına göre oynamanızı tavsiye edeceğim oyunlar yani fiyatının hakkını fazlasıyla verecek oyunlar. Seneye Exodus gelecek Metro'nun yeni oyunu. Hem ona ön hazırlık yapmış olursunuz :) Left 4 Dead'in hikayesini çok iyi bilmiyorum açık konuşmak gerekirse. Sadece co-op modunu arkadaşlarımla oynamıştım. Metronun atmosferi kesinlikle gömlek gömlek üstün bunu söyleyebilirim. COD ile tek benzerliği bence ikisinin de FPS oluşu. Metro'da hikaye ağırlıklı ilerliyor vur geç bölüm bitti gibi değil. Oyun içinde ufak notlar buluyorsunuz güzel bilgiler veriyor hikayenin ilerleyişi hakkında.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Metro 2033'ün kitabını da okuduğum için rahatlıkla söyleyebiliyorum çok güzel oyun ikisi de. Kısıtlı bir açık dünyaları var. Aslında açık dünya denmez de ona neyse. Yerin altından ilerliyorsunuz çoğunlukla bazen yeryüzüne çıktığınız oluyor, bölüm bölüm size ufak bir alan sunuyor içinde gezebilmeniz için. Oyunu farklı sonlarla bitirebiliyorsunuz kötü son ve iyi son şeklilnde. Bunun için ilerleyişte yapmanız gereken bazı şeyler oluyor. Karar sizin. Fiyatlarına göre oynamanızı tavsiye edeceğim oyunlar yani fiyatının hakkını fazlasıyla verecek oyunlar. Seneye Exodus gelecek Metro'nun yeni oyunu. Hem ona ön hazırlık yapmış olursunuz :) Left 4 Dead'in hikayesini çok iyi bilmiyorum açık konuşmak gerekirse. Sadece co-op modunu arkadaşlarımla oynamıştım. Metronun atmosferi kesinlikle gömlek gömlek üstün bunu söyleyebilirim. COD ile tek benzerliği bence ikisinin de FPS oluşu. Metro'da hikaye ağırlıklı ilerliyor vur geç bölüm bitti gibi değil. Oyun içinde ufak notlar buluyorsunuz güzel bilgiler veriyor hikayenin ilerleyişi hakkında.
Açıklama için teşekkürler hocam. İlginç bir oyuna benziyor. 15 lira gibi bir pakete sahip iki oyun. Bakalım, alıp deneyebilirim belki.

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Metro rusça seslendirme ve ingilizce altyazı ile oynandığında çok çok daha keyifli oluyor :) Biraz kafa yanıyor ama süper oluyor :D Anında atmosfere sokuyor adamı

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Yıllar önce oynayıp aklımda yer etmiş oyunlar:

CoD 1-2, Modern Warfare serisi (gelmiş geçmiş en iyi CoD serisidir bana göre), World at War
Crysis Serisi
Mount&Blade: Warband (Bannerlord'da 5 yıldır çıkacak)
Mafia 1-2 (oynadığım en efsane oyunlardan)
GTA: VC-SA
L.A Noire
Assassin's Creed IV
Tomb Raider

Kütüphanemde bulunanlar:

Half-Life 2, Ep. 1-2
CS:GO
Insurgency
Portal 2
Life Is Strange

Almayı Planladıklarım:

The Long Dark
Black Mesa
To The Moon
Hotline Miami
Inside
Total War:Attila
Metro 2033, Last Night Redux
S.T.A.L.K.E.R
SOMA
Bioshock Infinite
Dishonored
DiRT Rally

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Black Mesa
Homefront
Black Mesa'yı indirimle çok düşük bir fiyata almıştım. Half life 1'in grafikleri iyileştirilmiş hali ve gayette güzel olmuş. Ama oyunun xen bölümü hala tamamlanmadı bildiğim kadarıyla o yüzden oyun eksik. Ayrıca optimizasyon sorunları da var biraz.

Homefront'u da ücretsiz almıştım. Fena bir oyun değil ama battlefield, cod gibi bir kalite beklememek lazım. Yani onlara yakın bile değil öyle diyeyim. Oyunu oynadım, bitirdim ve sildim öyle diyeyim kütüphanede duruyor.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Stalker da benziyor metro'ya aynen.. Ben metro'yu henüz oynamadığım için her iki oyunu da beğenir miyim bilemiyorum. Henüz daha karar vermedim bakalım.
Bu oyunlar rus oyunu.
Aşırı karışık ve zordur. Şöyle halo malo gibi vur ilerle tarzı değil. Yada call of duty gibi vur vur indir değil. Her delikte mermi arıyacaksın. 5 mermi bulunca sevinceğin anlar olcak...
Bu tarzın hollywood versiyonuda fallout.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,208
5,320
İzmir
Marka
Toyota
-Beat Cop
-Beholder
-A Bird Story
-Bridge Constructor
-Bridge Constructor Portal
-Brothers - A Tale Of Two Sons
-Counter Strike : Global Offensive (Ve türevleri)
-Crusader Kings II
-Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut
-DIRT 3 Complete Edition
-Euro Truck Simulator 2
-Fahrenheit: Indıgo Prophecy Remastered
-Fallout
-Fallout Shelter
-Far Cry 3
-Football Manager 2018 (Ve Touch 2018)
-FTL: Faster Than Light
-Game Dev Tycoon
-Gemini Rue
-Grim Fandango Remastered
-H1Z1
-HEADLINER
-Hotline Miami 1-2
-Insurgency
-Life Is Strange
-LISA
-The Long Dark
-Manual Samuel
-Metro 2033 Redux (Last Light Redux)
-Mirror's Edge
-Monkey Island 2: Special Edition
-Mount & Blade: Warband
-Orwell
-Oxenfree
-Path Of Exile
-PAYDAY 2
-PUBG
-Portal 1-2
-Prison Architect
-Project CARS
-Pythagoria
-Quake Champions
-Rakuen
-The Secret Of Monkey Island: Special Edition
-Shadowrun Returns
-Sheltered
-SOMA
-Stardew Valley
-Stronghold Crusader HD
-SUPERHOT
-Team Fortress 2
-This Is the Police
-To the Moon
-Tomb Raider
-True or False 1-2
-Undertale
-The Witcher 1-2-3 (GOTY)

Steam kütüphanemdeki oyunlar bu şekilde. Merak ettikleriniz varsa bilgim dahilinde seve seve cevaplarım. Genelde "indie" oyunları oynamayı severim. Her tür oyun tavsiyesine açığım :) Not: içlerinde henüz fırsat bulup oynayamadıklarım da var :)
Papers please farklı zevkli bir oyundur bağımsız yapımları sevdiğine göre kaçırmazsın:)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım