KAPALI superb 1.4 tsi active 125 hp mi ? jetta 1.4 tsi comfortline 125 hp mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre0589

Asfalt Kurutucu
25 Ara 2016
2
0
535
arkadaşlar sıfır araça almayı düşünüyorum ve en az 5 yıl binmek zorundayım. hangisi sizce bilgi ve tecrübelerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Tamam izledim de, elimin ayağımın oturan yerlerimin bana hissettirdiğini yazdım. Arkadaşların çoğu fikirleri benimle örtüşür ama bunda ayrı düşüyoruz. Belki tercrübe ettikleri koşullar farklıydı, belki lastikler farklıydı, belki benim sürdüğüm yolların koşulları Jetta'ya göre değildi. Sinan öyle hissetmiş diye kendi tecrübe ettiğimi farklı mı yazayım?
Aklıma Can Yücel'in mahkemedeki meşhur savunması aklıma geldi. Bilen anlamıştır. =)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Tamam izledim de, elimin ayağımın oturan yerlerimin bana hissettirdiğini yazdım. Arkadaşların çoğu fikirleri benimle örtüşür ama bunda ayrı düşüyoruz. Belki tercrübe ettikleri koşullar farklıydı, belki lastikler farklıydı, belki benim sürdüğüm yolların koşulları Jetta'ya göre değildi. Sinan öyle hissetmiş diye kendi tecrübe ettiğimi farklı mı yazayım?
Aklıma Can Yücel'in mahkemedeki meşhur savunması aklıma geldi. Bilen anlamıştır. =)
Hocam bosverin aman klasik troll iste konusmasindan belli basin engeli kendi kendine yazsin cizsin. Bana verdigi cevaba bakilirsa akli yok fikri var :)

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
Bizim oralarda da g.te g.t denir de koşullar farklı olduğu için olabilir. Bana doğrusu S.K.nın dediği gibi geliyor. Zaten konu Golf'ün Jetta'yla karşılaştırması değildi, Jetta'nın rakipleriyle malzeme kalitesindeki benzerlik-farklılıklardı. pulusun mu oğlu kimin oğluysa gelip konuyu saptırdı.

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
Hocam bosverin aman klasik troll iste konusmasindan belli basin engeli kendi kendine yazsin cizsin. Bana verdigi cevaba bakilirsa akli yok fikri var :)
Sen kimsin ki bana troll diyorsun, cahil. Daha savunduğun otomobilin nerede üretildiğini bilmiyorsun. 308'in Golf'ü hedef aldığını ve ''Golf'ten daha iyi'' mottosuyla piyasaya sürüldüğünü veya Golf'un senelerce İngiliz dergilerinde birinci seçildiğini bilmiyorsan git oku ve öğren.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
otoparkın testlerini izleyen adamın golfün çıtayı belirlemediğini söylemesi küfürdür.(sürüş dinamiklerini söylemiyorum) sürüş dinamiklerindede focus ön planda her marka arabanın bir özelliğini yükseltiyor,diğer markalardan ayrı tutuyor ki ona hitap eden kesim o arabayı alsın sürüş keyfi isteyen biri golfü ne yapsın ki ?

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
o testteki lastikler iyi olabilir herkesin arabadan beklentisi aynı olmaz göreceli düşüncelerdir bunlar ama nesnel düşüncelerinde varolduğu kaçınılmaz bir gerçektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım