KAPALI superb 1.4 tsi active 125 hp mi ? jetta 1.4 tsi comfortline 125 hp mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre0589

Asfalt Kurutucu
25 Ara 2016
2
0
535
arkadaşlar sıfır araça almayı düşünüyorum ve en az 5 yıl binmek zorundayım. hangisi sizce bilgi ve tecrübelerinizle yardımcı olursanız çok sevinirim.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Kasa değişmesin bence altyapı gayet güzel hissettiriyor nasıl passat b6 ile b7 makyaj gördü onun gibi detaylı bir değişim olsun içinde dışında yeter.
Tabi haklısın ama artık filo arabası gibi oldu. Bence ya çok kapsamlı bir değişiklik lazım. Kasanın tamamen değişmesi lazım onun dışında gideri yok. Bir de Volkswagen'in Meksika'daki fabrikadan kurtulması lazım.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Q3'ün kalitesi de bence Audi'ye yakışmıyor. İç mekanını A3'den çok A1'e benzetiyorum. Ne derseniz deyin Meksika arabalarının kalitesi Alman arabalarının kalitesi gibi olmaz.
Tabiiki,bkz golf-jetta ama o kadarda kötü değil şu iç mekanı değiştirsinler yeter,ben meksikasında değilim :D

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Arkadaşlar,
Jetta daki olay VW nin becerememiş olması veya Meksikadaki fabrikası değil, o aracın özellikle hitap ettiği ülke ve kesimlerin alım güçleri ve otomobillerden genel beklentileri ile alakalı .. Meksika olması kötü işçilik anlamına gelmediği gibi malzeme kalitesinin de Meksikanın güneşi veya tekilası ile ilgisi yok :) Tamamen maliyet (Meksikada üretim tabiki daha ucuz ve aracın ABD ye transferi tabiki daha ekonomik.. gibi gibi)

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
Arkadaşlar,
Jetta daki olay VW nin becerememiş olması veya Meksikadaki fabrikası değil, o aracın özellikle hitap ettiği ülke ve kesimlerin alım güçleri ve otomobillerden genel beklentileri ile alakalı .. Meksika olması kötü işçilik anlamına gelmediği gibi malzeme kalitesinin de Meksikanın güneşi veya tekilası ile ilgisi yok :) Tamamen maliyet (Meksikada üretim tabiki daha ucuz ve aracın ABD ye transferi tabiki daha ekonomik.. gibi gibi)
Dediğiniz doğru ama önceki Jetta da aynı pazarlara satılıyordu ve malzeme kalitesi daha iyiydi.

Şunu tekrar belirtmek istiyorum: Güncel Jetta'nın iç mekan kalitesi bir Passat veya Golf seviyesinde değil ancak özellikle sedanlar arasında rakipleri arasında ortalamanın kesinlikle üstünde.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Dediğiniz doğru ama önceki Jetta da aynı pazarlara satılıyordu ve malzeme kalitesi daha iyiydi.

Şunu tekrar belirtmek istiyorum: Güncel Jetta'nın iç mekan kalitesi bir Passat veya Golf seviyesinde değil ancak özellikle sedanlar arasında rakipleri arasında ortalamanın kesinlikle üstünde.
Focus sedan, octavia ve astradan daha mı üstün kalite olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım