Telefon Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
a4759e56e19efb2e63199688f56fec80.jpg
bendede gecıcı olarak j7 var hocam cogu uygulamasını ya sıldım sılınmeyenlerıde kapattım. ben genelde kapatıyorum arka plan ama dedıgınızde kulaga mantıklı gelıyor :D benım tek puf noktam ekran super amoled note 4 ten emın degılım arka fonu sıyah renklı olunca sarjına etkı ettıgı. benımde kullanıma baglı 2 gun cıvarı gıdıyor
Zenfone Max ve Laser'a geldi diye biliyorum da, düz 4gb ram'li zenfone2'ye gelmedi. Bu msj.ı yazmadan önce tekrar güncelleme kontrolü yaptım, yok. Eğer aynı telefonsa isyan ederim valla.

ze551ml Düz 4 gb ramli 2.3 ghz işlemcili 32 gb harddiskli model benimki ama o_O

Arkadaşlar max 1500-2000 tl 1500 altı olursa daha iyi olur telefon arıyorum suanda lg g2 32 gb var iç ekranı kırıldı
Bu arada ekran çözünürlüğü 1080p full hd çözünürlükten yüksek telefon bakmayın. Gereksiz yere fazladan şarj tüketimi yaptırıyor. Göz algılamıyor. Daha yüksek çözünürlüklü telefonlar, ancak 4K ekrana Miracast gibi yansıtma yaparsanız size artı sağlar.

Tamamen aynı. Müsadenizle ben isyana başlıyorum.:mad:

ilk çıktığı zaman güncellemeleri kontrol ettiğimde güncelleme bulamadı ama zentalk'ta bi dosyayı indirerek yükledim, daha sonrasında telefon garantiye gittiğinde temiz kurulum yapmışlar şu an 6.0.1 malum,

Teşekkürler. Burada Android sürümünü paylaşarak yeterli yardımı zaten yaptınız :D
İsyana boş beleş başlamadım, o cinnetle 10dk.da buldum o sayfanın ingilizcesini. :) İndirip zip.i açtım bile. Hata bende, bu adamların sistem güncelleme sihirbazına güvendim. Zil sesimle alarm seslerimin yedeğini alıp kuruluma başlıyorum :D

Hahahahahah Kolay gelsin :))) Telefonun performansıyla ilgili değişiklik var mı bilemem zaten uçak hızındaydı yine öyle :D Ama pilde iyileştirme olduğu kesin

Hahahahahah Kolay gelsin :))) Telefonun performansıyla ilgili değişiklik var mı bilemem zaten uçak hızındaydı yine öyle :D Ama pilde iyileştirme olduğu kesin
Tam başlatacakken bazı yorumlar okudum. Milletin telefonu rezil bir hal almış. Kiminin uyarı ışığı şaşırmış, kiminin muhtelif sensörleri... Çoğunun telefonu kendiliğinden açılıp kapanıyormuş. Sizde böyle şeyler oldu mu?

Yok yahu bende sıkıntı yok :) Ekranda bi titreme sorunu oldu o da bazı zenfone 2lerde yaşanan kronik bi sorunmuş zaten güncelleme ile alakasız donanımsal problem

Valla işe yarayacak bilgiler paylaşıldığını düşünüyorum ama goygoy kısmı için ben de şahsım adına özür dilerim :)

Asus'a dair son yorumumu yapayım o halde, Otomobillerde klasik olarak kullandığımız fiyat & performans endeksine göre Asus ciddi anlamda ödediğimiz paranın hakkını veren performansa sahip, ama bunun yanında güncellemeler samsung google vs cihazlara göre çok geç alıyor bu da Asus'un türkiye piyasasında satışlarından çok memnun olmadığı için burayı bi tık 2nci plana atıyor oluşundan kaynaklı. Zenfone 3 geliyor yine fiyat performans endeksli cihazlar olacak görsel anlamda özellik anlamında ciddi derecede kaliteli cihazlar . 1 aralıkta vodafone ile birlikte satışa çıkıyor ama bugün bi forumda okuduğum habere göre zenfone 3ün geç gelme sebebi firmanın cihaz üretiminde Türkiye'deki sertifika sistemine uygun logolarda üretim yapmaması ve Türkiye'ye özel bi seri çıkarma konusunda epey geç ikna edildiği yönünde bilgiler yazıyordu. Ve bu geç kalmanın ışığında vodafone devreye girerek Türkiye'ye özel olarak çıkarılmasını sağlamış ama ilk gelen seride 3000 civarında cihazın olduğu söyleniyor, 2nci seri gelir mi gelmez mi epey karamsarlar ama ben yine söylüyorum elimdeki zenfone 2 cihazımı 5 ay önce almış olsam da param olursa zenfone 3ü ocak şubat ayında alırım çekinmem.

Asus'a dair son yorumumu yapayım o halde, Otomobillerde klasik olarak kullandığımız fiyat & performans endeksine göre Asus ciddi anlamda ödediğimiz paranın hakkını veren performansa sahip, ama bunun yanında güncellemeler samsung google vs cihazlara göre çok geç alıyor bu da Asus'un türkiye piyasasında satışlarından çok memnun olmadığı için burayı bi tık 2nci plana atıyor oluşundan kaynaklı. Zenfone 3 geliyor yine fiyat performans endeksli cihazlar olacak görsel anlamda özellik anlamında ciddi derecede kaliteli cihazlar . 1 aralıkta vodafone ile birlikte satışa çıkıyor ama bugün bi forumda okuduğum habere göre zenfone 3ün geç gelme sebebi firmanın cihaz üretiminde Türkiye'deki sertifika sistemine uygun logolarda üretim yapmaması ve Türkiye'ye özel bi seri çıkarma konusunda epey geç ikna edildiği yönünde bilgiler yazıyordu. Ve bu geç kalmanın ışığında vodafone devreye girerek Türkiye'ye özel olarak çıkarılmasını sağlamış ama ilk gelen seride 3000 civarında cihazın olduğu söyleniyor, 2nci seri gelir mi gelmez mi epey karamsarlar ama ben yine söylüyorum elimdeki zenfone 2 cihazımı 5 ay önce almış olsam da param olursa zenfone 3ü ocak şubat ayında alırım çekinmem.
Hocam asus iyi hoşda ben biraz fantezileri seven biriyim. O yüzden dsha yüksek özelliklere sahip olan One Plus 3 veya 3T modelini alırdım. 1300 ile 1800 arası değişiyor fiyatları. 400-450 dolar arası amerika fiyatı + imei vergisi.

9f0716218442fc52b81969d56f7dd02a.jpg

Bahsettiğiniz cihazların özelliklerini bilmiyorum bakacağım ama zenfone 3 deluxe özellikleri bunlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...