TESLA TRUCKS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda

Adamlar öyle bir tır yaptı ki bugatti chiron'dan daha düşük sürtünme katsayısına sahip....

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
İlk başta gidip Model 3 üretsinler. İnsanlar mağdur...
Hadi onu geçtim, Model 3 üretmek için Model X ve Model S'in üretimlerini durduracaklarmış. Ne kadar da mantıklı hamleler :D

not: Tesla'yı severim. Kamyon güzel olmuş.

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Adamlar gerçekten kaliteli çalışıyorlar. Ben konvoy özelliğini beğendim 3 tır arka arkaya giderken dizelin neredeyse yarısı kadar tüketim yapıyor. Ayrıca patlamalara karşı bile dayanıklı olduğunu söyledikleri bir cam yapmışlar gayet sağlam gözüküyor.

WhatsApp Image 2017-11-17 at 13.54.35.jpeg

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Adamlar gerçekten kaliteli çalışıyorlar. Ben konvoy özelliğini beğendim 3 tır arka arkaya giderken dizelin neredeyse yarısı kadar tüketim yapıyor. Ayrıca patlamalara karşı bile dayanıklı olduğunu söyledikleri bir cam yapmışlar gayet sağlam gözüküyor.

Ekli dosyayı görüntüle 10040

Bu gösterge Amerikan dizeline göre hesaplanmış. Amerikada dizelin litresi 0,75 sent iken Türkiyede 1,5 dolar.. Yani Tesla truck türkiyedeki ekonomisi paha biçilmez.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
İç mekan çözümünü de çok beğendim.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
İlk başta gidip Model 3 üretsinler. İnsanlar mağdur...
Hadi onu geçtim, Model 3 üretmek için Model X ve Model S'in üretimlerini durduracaklarmış. Ne kadar da mantıklı hamleler :D

not: Tesla'yı severim. Kamyon güzel olmuş.

Bununla ilgili kaynak var mi? Benim bildigim Model S'in en ucuz versiyonunun uretimi durdurulacak, geri kalanlari devam.

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Aklıma gelenler şunlar;
Sürtünme katsayısı çok iyi. Alan, cd hesaplamasında çarpan biliyorsunuz bu kadar geniş yüzey alanda bu değer çok başarılı.
Direksiyon ortada olduğu için sağ direksiyon sol direksiyon olayı yok. Üretim maliyetlerini düşürür tasarım yükünü hafifletir.
Adamlar çok iyi ar ge yapıyorlar keşke aynı başarıyı üretimde de gösterebilseler.
Daha düzenli şekilde model 3 üretemiyorken 2019'a Tesla Truck için üretim tarihi biraz imkansız geldi bana.

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Bununla ilgili kaynak var mi? Benim bildigim Model S'in en ucuz versiyonunun uretimi durdurulacak, geri kalanlari devam.
Valla alman basınında okuduğumu hatırlıyorum sanki ama şimdi linkini bulamadım. Bulduğum anda iliştireceğim buraya.
İnşallah dediğiniz gibidir, daha da mantıklı geldi bana açıkçası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım