Vag Hater'lar şokkkkk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,066
3
15,356
5,720
27
Istanbul
Marka
Honda
Beyler bakın Berkin dediniz aklıma geldi. Bana attığı mesajlara bakın...
Bi gün de halimi hatrımı sor be zalım yar @Berkinka
Ekli dosyayı görüntüle 2980

Kayitlara baktim. İlk kufur etmek mesajinda yanlislikla kufur etmek 2 uyari puanidir demisim, banlamamisim.

Biraz sonra farkedip tekrar mesaj gönderip bu sefer kufur etmek 3 uyari puanidir diye yazip banlamistim sizi.

Siz ilk yolladigim hatali mesaji da sayarak 3 kere banlandim diyorsunuz, dedigim gibi iki defa banlandiniz simdiye kadar :D

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Banlanma konusunda ikimizin cok çekişmeli bi rekabeti var. Ama o önde kapatır bu gidişle

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Kayitlara baktim. İlk kufur etmek mesajinda yanlislikla kufur etmek 2 uyari puanidir demisim, banlamamisim.

Biraz sonra farkedip tekrar mesaj gönderip bu sefer kufur etmek 3 uyari puanidir diye yazip banlamistim sizi.

Siz ilk yolladigim hatali mesaji da sayarak 3 kere banlandim diyorsunuz, dedigim gibi iki defa banlandiniz simdiye kadar :D
Canın sağ olsun.
Banlandığım zaman açtığım 2. hesabı kapatma yeter :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Üyelikte Ip sistemi gelsin. Facebooktaki gibi gerçek isim soyisimle üyelik zorunluluğu gelsin ve gerçek isim soyisim vs bilgileri sadece yöneticiler görsün. Hodrimeydan, var mısınız ?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Küfür etti abi ya
Bende acımasızca büyük bir zevk alarak sigaramdan dumanı çekip bastım şikayete ahahahahah

yav adama kızıyorum ediyorum ama elli kere küfürünü attığı resmi vs düzelttim. Düzeltmesem çoktaaaan banlanacaktı....

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kabak tadı vereli çoook oldu :D

Valla sayamadım kaç kere düzelttiğini.....
sen de varsa diplomanı getir. iş vermiyorlar. cv ne otoparkta 2 kere banlandı mı yazacaksın :D

ya bak , dönüp dolaşıp adamın çalışmaması ile ilgili vuruyorsun. Adam elli kere söyledi kendi isteğiyle çalışmadığını, neyin kafasını yaşıyorsun anlamıyorum sarı ilanlar demek ve 3 günde bi forumlara muhtarı geri çağıralım demekten başka bir şey yapmıyorsun senin muhtar olduğunu bilmeyen kaldı mı acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım