Vag Hater'lar şokkkkk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aklıma takıldı niye tüm markalar RS'i kullanıyorlar tarihçesini bilmiyorum ama Renault Sport için tam oturuyorda niye hepsi aynı hep RS RS ne var bu RS'de. Hiç birinin kafası basmamış mı yeni bir isim için.Hyundai'nin N projesi gibi hepsi birbirinden mi kopya çekmiş.
Bunun Racing'i var, Rally'si var, roketi var... :D S zaten sport

Gazlarken benzine alırsın ya, o derece de değil de günlük binerken tüpte kullanmak tasarruflu oluyor ondan dedim, gazlamayı seven adam derken, haftasonları benzine alır gazlar, haftaiçi tüpe alır işe gider anlamında dedim ama ister istemez tüp zarar veriyor motora.
ahahah ugur kankam saçmalama, zamanının en iyi şasesine sahip bir arabayı alıp motoruna LPG takıp, gazlarken benzine almak olur mu
gazla 11 yaksın sakin kullan 7 yaksın ki gayet ideal değerler, bunları karşılayamayacak adam niye sport fiesta alsın orası da ayrı mevzu,
gazlamayı geçtim LPG li motorun sesine acıyorum, hani aile arabası olsa sizin Octavia gibi ok ta sport araçta ne hiç ama hiç tartışılmaz bile

ahahah ugur kankam saçmalama, zamanının en iyi şasesine sahip bir arabayı alıp motoruna LPG takıp, gazlarken benzine almak olur mu
gazla 11 yaksın sakin kullan 7 yaksın ki gayet ideal değerler, bunları karşılayamayacak adam niye sport fiesta alsın orası da ayrı mevzu,
gazlamayı geçtim LPG li motorun sesine acıyorum, hani aile arabası olsa sizin Octavia gibi ok ta sport araçta ne hiç ama hiç tartışılmaz bile
@motorsinann bak sana ne buldum ben https://www.sahibinden.com/ilan/vas...el-ford-focus-2.0-sport-trend-365491341/detay :)

Arabanın önünden bakın sadece kaput ve çamurluk arasındaki boşluklara dikkat edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...