Vag Hater'lar şokkkkk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,152
7
51,605
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
boya var mı müdür sence?
https://www.otopark.com/forum/threads/alınası-araçlar.283/page-11#post-42250
Ahanda mesajı buldum.
Arka tampona darbe yemiş ama bagaj kapağı değişmemiş gibi. Ön tampon olması gerektiği gibi. =) Onun dışında kaporta minik göçüklerle dolu. Muhtemelen boya varsa da değişen yoktur. İşlermler olsa üstünde bu kadar kusur kalmazdı. Bu opak kırmızı renk Ford'da Colorado Kırmızı olarak geçer ve fotoğraflarla çok iyi tavlar. :) Belki komple bir pasta cila geçilmiş olabilir. Ama bence büyük bir boya işlemi yok gibi. Pasta cila yoksa yanına gidilirse rahatça anlaşılır. Çünkü fotoğraftakinin aksine gerçekte bu rengin üstü cayır cayır çizik dolu oluyor.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
https://www.otopark.com/forum/threads/alınası-araçlar.283/page-11#post-42250
Ahanda mesajı buldum.
Arka tampona darbe yemiş ama bagaj kapağı değişmemiş gibi. Ön tampon olması gerektiği gibi. =) Onun dışında kaporta minik göçüklerle dolu. Muhtemelen boya varsa da değişen yoktur. İşlermler olsa üstünde bu kadar kusur kalmazdı. Bu opak kırmızı renk Ford'da Colorado Kırmızı olarak geçer ve fotoğraflarla çok iyi tavlar. :) Belki komple bir pasta cila geçilmiş olabilir. Ama bence büyük bir boya işlemi yok gibi. Pasta cila yoksa yanına gidilirse rahatça anlaşılır. Çünkü fotoğraftakinin aksine gerçekte bu rengin üstü cayır cayır çizik dolu oluyor.

boyanın niceliği hakkında bilgim yok ama bu ton kırmızı 15 sene dayanabilecek gibi gelmiyor bana açıkcası, bu araba hem parlak hemde sıfır soluk duruyor 15 sene boyunca kapalı garajda sakladıysa ayrı ama bilemedim dediğin gibi pasta cila vs olabilir

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,369
46,071
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
O değil de, ben bu Focus RS - Golf R kapışmasının pist sürelerini merak ediyorum. Kafa kafaya Schumacher-Hakkinen gibi olur diye tahmin ediyorum ama...
Pistin yapısına ve şoförün kabiliyetine göre süreler değişkenlik gösteriyor. Ama genel olarak hemen hemen hepsinde rs biraz daha iyi süre yapıyor. Herhangi bir örnek, 1,5 saniyelik finish farkı oluşmuş burada.

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Valla Honda sahipleri çok şanslı, keşke benim arabamda da Honda motoru kadar canlı ve sağlam motor olsa
BEN SENİN YERİNDE OLSAM ŞİMDİ ÇIKAR VE O MOTORUN HAKKINI FAZLA FAZLA VERİRİM... ama sn blrsn :rolleyes:
Ya hava 2derece hep kafadan kayıyo el freni harici ne yaptıysam arkası gelmiyo valla yaz gelse diye bekliyorum özledim g*t atmayı. Seviyorum ya ben keratayı ama şehir içi bizi öldürüyor. Bu arada accord kaç devir çeviriyodu?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,152
7
51,605
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
boyanın niceliği hakkında bilgim yok ama bu ton kırmızı 15 sene dayanabilecek gibi gelmiyor bana açıkcası, bu araba hem parlak hemde sıfır soluk duruyor 15 sene boyunca kapalı garajda sakladıysa ayrı ama bilemedim dediğin gibi pasta cila vs olabilir
Yok valla fotoğraflarda yanıyor yanıyor. Aynı renk 2003 Fiesta'mız vardı. Güneş vurmadıkça harika gözüküyordu uzaktan :D Yakından görmek gerek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım