Vag Hater'lar şokkkkk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
yha fbrikdan gücü ksık olrk çkyor bunlr .s.S yazlmcı vr oln gücü açyr .ss zarr vrmyr
ya sen daha hakimsin tabi konuya da zaten 3 silinidr motor ecoboost nesine neresine yazılım yapacan geçenlerde ecoboost teknolojisini anlatan bir video izledim araca atacağın yazılım tüm dengeyi bozar tahminimce :D

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
ya sen daha hakimsin tabi konuya da zaten 3 silinidr motor ecoboost nesine neresine yazılım yapacan geçenlerde ecoboost teknolojisini anlatan bir video izledim araca atacağın yazılım tüm dengeyi bozar tahminimce :D
yazılım denilen olayda enjektörün açık kalma süresini arttırarak güç artışı sağlıyorlar, buda hem turbo hem silindir için fazla sıcaklık demek motoru ve turboyu yoruyor, zaten bir silindir kola kutusu kadar e.b motorda neyini zorluyorsun anlamıyorum

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Accorda s2000motoru swaplamamız lazım
Accord limitlerine çok çıktım kafadan kayma eğilimi var biraz ama iyi asfaltta D segmentinden daha iyisini yapabiliyor, direksiyonu hisli fakat inanılmaz ince :/ s2000 takarsak düz yolcu olur oda bize gelmez :D geçen gün dükkana gelmişti 90 ların accordu, önde çift salıncak kullanmışlar utanmadan arkada da çift salıncak vardı... ya şu görünmeyen kısımlara kasan markalara bayılıyorum :D

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Accord limitlerine çok çıktım kafadan kayma eğilimi var biraz ama iyi asfaltta D segmentinden daha iyisini yapabiliyor, direksiyonu hisli fakat inanılmaz ince :/ s2000 takarsak düz yolcu olur oda bize gelmez :D geçen gün dükkana gelmişti 90 ların accordu, önde çift salıncak kullanmışlar utanmadan arkada da çift salıncak vardı... ya şu görünmeyen kısımlara kasan markalara bayılıyorum :D
4çekere yapalım bari şaft için yer açabilir misin :d

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,283
21,705
5,320
26
Avcılar-Darıca
IMG-20161216-WA0009.jpg

Atmadan yapamadım :D

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ya noluyor arkadaş ya açmaz olaydık şu konuyu,çokmu zorunuza gitti dragda geçmesi 80bin Tl fark dsgmi oluyor şimdi :D gir topgear'a type r'ıda tokatlıyor :D test yazısını okuyun bi ya adam orda golfün direksiyonunu ayrı övmüş focusunkini ayrı iki arabaya bindiğinizdede tatmin olursunuz
Yok sürüş keyfiymiş yok şase dengesiymiş onları geçin ben test yazısına bakarım ordada gayet şase dengesi çok dengeli ve keyifli diyor

2.3 350ps motor nasıl olurda 2.0 300ps'den kötü puan alır ona kafanızı yorun dahada tartışmayın zaten ne zaman golf olsa orda tartışma olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım