KAPALI Wv passat mı mercedes E180 mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasineryigit

Elit Apaçi
13 Kas 2016
65
27
970
Passat a verdiğimiz parayla E180 alabiliyorken passatı almak ne kadar mantıklı E sınıfı gibi bir premiuma binmek varken ne kadar mantıklı?

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
arkadaş bu forumda bu markalar yerine la acaba mazda mı diye düşünen tek kişi benim galiba. aslında ben böyle mutluyum özerkliğimi ilan etmişim gibi ne kötüleyen var ne seven var mazdayı . gayet böle stabil hani bahsi geçmeyen ismi bilinmeyen sınıftaki çocuk gibi yahu bir allahın kuluda bılmezmı su mazdayı :D

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,015
7
51,347
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
arkadaş bu forumda bu markalar yerine la acaba mazda mı diye düşünen tek kişi benim galiba. aslında ben böyle mutluyum özerkliğimi ilan etmişim gibi ne kötüleyen var ne seven var mazdayı . gayet böle stabil hani bahsi geçmeyen ismi bilinmeyen sınıftaki çocuk gibi yahu bir allahın kuluda bılmezmı su mazdayı :D
Onun yeri birçok kişide ayrıdır. Mazda'yı sınıfta en arkanın bir önündeki görünmez sıraya oturtan Mazda'nın Türkiye distribütörüdür. Millet kolay kolay alamıyor ki arabayı. Yılda 5.000km yapan adamı bile 2 kez bakıma sokmaya zorluyorlar. Satış hedefleri filan hep düşük. Skoda gibi marka bile malum imajını süpürmeyi başarıp böyle alıp yürüdü. Mazda hep iyi bilinmesine rağmen cazip koşullar sunmuyor maalesef.
O yüzden satış sonrasına bütçe yetecekse E180 diyorum :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Onun yeri birçok kişide ayrıdır. Mazda'yı sınıfta en arkanın bir önündeki görünmez sıraya oturtan Mazda'nın Türkiye distribütörüdür. Millet kolay kolay alamıyor ki arabayı. Yılda 5.000km yapan adamı bile 2 kez bakıma sokmaya zorluyorlar. Satış hedefleri filan hep düşük. Skoda gibi marka bile malum imajını süpürmeyi başarıp böyle alıp yürüdü. Mazda hep iyi bilinmesine rağmen cazip koşullar sunmuyor maalesef.
O yüzden satış sonrasına bütçe yetecekse E180 diyorum :)
istanbulda bile tek tük servis var cidden haklısınız . ben 2 ay beklemiştim arabayı oda baya bısı sectıgım ıcındı . ama o 5000 km olayı her markada var ya km yada zaman dolumuna gore bakıma verıyorsunuz . skoda ornegınız tam yerınde keske mazda da atak yapabılse ama turkıye pazarında butik olacagız dıye afedersınızde seysını cıkardılar yanı halı hazırda gıttıgım servıs ben kapattım dese temızınden 40 km yolum var dıger servıs ıcın ayıptır cıdden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım