Yeni Honda civilerde Kronik Göcme sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,369
46,071
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bence demek istedikleri şeyi iyi ifade edememişler. Demeye çalıştıkları şey: Problemli olan otomobillerin fabrikasyon sürecinde bir problem görülmemiş, yani kitabına uygun üretilmiş bu otomobiller. @Cenk

Edit: Şimdi bir daha okudum, benim anladığım gibi değilmiş olay.
Galerideki sifir araclarin da gorsellerini paylasmamis olasalardi o zaman yine inanmazdim ama gecistirmeye calismalarini mantikli bir yere koyabilirdim. Uretimde sorun yok sonradan olmus, yani kullanicilardan kaynakli olabilir imasi. Ama galerideki araba da mi kullanildi o zaman ? Diye sorarim haliyle.

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Honda TR olayı ört pas etmenin yolunu arıyor at fava bekle

Demiştim..Honda TR'nin saçma sapan açıklaması da dediklerimi doğrular nitelikte
Fabrika çıkışı sorun yok diyorlar ancak incelemeler devam ediyor diyor jshfbsgsdg..Hani bir yerden de açık bırakıyor ki sonra yasal süreç vs.. başı ağrımasın..Türk işi aksiyon
Resmen problem yaşayanları enayi yerine koymaktır bu..Bilmem kaç bin araç etkilenmiş bu sorundan, tüm araçların kaportasında aynı yerde saçma salak göçükler var Honda Türkiye açıklaması "Ehi ehi araçlar fabrikadan çıkarken bir sıkıntı yoktu ki"
Honda TR'nin kullanıcı hatası yorumlarına değinmiyorum bile..2000 tane araç aynı yerinden göçüyor..Sahipleri nasıl sorunlu insanlarsa artık kaportaya aynı yerinden hasar vermişler
Zaten böyle bir sorunun altından kalkamazlar net..Japonları adam sanırdık

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Demiştim..Honda TR'nin saçma sapan açıklaması da dediklerimi doğrular nitelikte
Fabrika çıkışı sorun yok diyorlar ancak incelemeler devam ediyor diyor jshfbsgsdg..Hani bir yerden de açık bırakıyor ki sonra yasal süreç vs.. başı ağrımasın..Türk işi aksiyon
Resmen problem yaşayanları enayi yerine koymaktır bu..Bilmem kaç bin araç etkilenmiş bu sorundan, tüm araçların kaportasında aynı yerde saçma salak göçükler var Honda Türkiye açıklaması "Ehi ehi araçlar fabrikadan çıkarken bir sıkıntı yoktu ki"
Honda TR'nin kullanıcı hatası yorumlarına değinmiyorum bile..2000 tane araç aynı yerinden göçüyor..Sahipleri nasıl sorunlu insanlarsa artık kaportaya aynı yerinden hasar vermişler
Zaten böyle bir sorunun altından kalkamazlar net..Japonları adam sanırdık
Duzelteyim hondayi adam sanardik :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yahu tamam Mazda hariç tamam
skgdjdsbgkfdg
Mazda aracim olmasina ragmen su forumda mazda nin oldugu anketlere mazdayi isaretlemeyen benim.en cok yerden yerede vuran benim.cok nadirdir arac onerilerine mazda yazmisligim. Ama sende haklisin genel olarak forumda vag hayranlarini gore gore fanatiklerden biri ile karistirdin ben marka bagimlisi degilim bilgine.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Mazda aracim olmasina ragmen su forumda mazda nin oldugu anketlere mazdayi isaretlemeyen benim.en cok yerden yerede vuran benim.cok nadirdir arac onerilerine mazda yazmisligim. Ama sende haklisin genel olarak forumda vag hayranlarini gore gore fanatiklerden biri ile karistirdin ben marka bagimlisi degilim bilgine.

Yahu şaka maksatlı takılıyorum amma alıngan adamlarsınız :D
Not : Mazda'yı severim, Vag'cıyım

bamsi

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
13
10
595
noyandan sonra sinan koç'tan da bir video gelir mi? göçük sorunu bariz tamam da sinan koç diğer noktalarda titiz bir inceleme yapar mı? 140'ta kaput dalgalanması, birleşim noktaları gibi. hem daha fazla kitlelere hitap edilmiş olur.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
noyandan sonra sinan koç'tan da bir video gelir mi? göçük sorunu bariz tamam da sinan koç diğer noktalarda titiz bir inceleme yapar mı? 140'ta kaput dalgalanması, birleşim noktaları gibi. hem daha fazla kitlelere hitap edilmiş olur.

140 km hızla kaputu dalgalanan adamın arabası , fabrikadan çıktığı halinden çok başka bir formatta. O yuzden o arabanın herhangi bir hak talep etmesini etik bulmuyorum. Arabayı basıp üstüne bilmem kaç inç jant tak. Sonra arabam 140 km hızla giderken kaput dalgalanıyor desin.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
140 km hızla kaputu dalgalanan adamın arabası , fabrikadan çıktığı halinden çok başka bir formatta. O yuzden o arabanın herhangi bir hak talep etmesini etik bulmuyorum. Arabayı basıp üstüne bilmem kaç inç jant tak. Sonra arabam 140 km hızla giderken kaput dalgalanıyor desin.
Arabayı basmak ile kaputun dalgalanmasının ne alakası var?

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
2008 de geely aldık onda bile böyle sorunlar yoktu (kaput dalgalanması gibi) 120 den sonra yan aynalar deli gibi oynuyodu ama bi kaç oynamayla çözülecek şeyler. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım