Yeni Hyundai Elentra

Ali Karaer

Panpa
Beta Programı
Beğeni puanı
2,317
Marka
Mercedes
1.6 atmosferik lpgci tayfa ve 1.6 dizel motor çok yerinde. 1.4 130 beygir turbo benzinli motor yeter de artar elantra için. 1.6 201 beygir iyi hoş ama pek gerek yok denilebilir. Eğer güzel bir fiyatlandırma yaparlarsa ben gerçekten iyi satar diye düşünüyorum.
mantıklı bir fiyatlandırma ile gerçekten iş yapar. Dizaynı da yerinde :) güzel ya

hi-men

Profesör
Beğeni puanı
276
Marka
Nissan
Bugün 2-3 bayiden aldığım habere göre haziran ayı içerisinde yeni kasa lansmanı olacak ve ilk etapta sadece 1.6 132 dedi. Sanırım motoru güncellediler veyahut bayi yanlış söyledi
Elantra'sı olan ve Elantralar ile ilgili bütün detaylarla ilgilenen bir arkadaşımın dediğine göre yeni elantrada 1.6 201 hp lik motor Türkiye'ye hemen gelmiyor. Şuanlık sadece 1.6 atmo 128 hp tam otomatik gelecek(ayrıca tek bir donanım paketiyle).

Ali Karaer

Panpa
Beta Programı
Beğeni puanı
2,317
Marka
Mercedes
Bugün 2-3 bayiden aldığım habere göre haziran ayı içerisinde yeni kasa lansmanı olacak ve ilk etapta sadece 1.6 132 dedi. Sanırım motoru güncellediler veyahut bayi yanlış söyledi
Valla aşırı karmaşık bilgiler. Birisi şöyle olacak diyor diğeri yok öyle değil böyle diyor :) karmakarışık gelse de görsek

Toprak38

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
Beğeni puanı
13,042
Marka
Skoda
bu fiyata satmaz bence civic sedan otomatik lpgli executive 150bin tl. en ful otomatiğinin 135-140 olması lazımdı bence.
zaten ben çok şahsi kullanıma elantra alan görmedim taksiciler alıyo hep, corollayla karşılaştırmak lazım herhalde şuan taksici kafasıyla

hondapower

Profesör
Beğeni puanı
923
Marka
Honda
zaten ben çok şahsi kullanıma elantra alan görmedim taksiciler alıyo hep, corollayla karşılaştırmak lazım herhalde şuan taksici kafasıyla
en boşu ile en fulu arasında 40bin tl var neredeyse. honda da civic eco premium ile eco executive arasında 22bin var. fiyatlandırması da bir garip. dediğin gibi en boşunu ticariler alsın fulunu alan sazanlarla da farkı kapatırız kafasında yapmışlar.

Toprak38

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
Beğeni puanı
13,042
Marka
Skoda
en boşu ile en fulu arasında 40bin tl var neredeyse. honda da civic eco premium ile eco executive arasında 22bin var. fiyatlandırması da bir garip. dediğin gibi en boşunu ticariler alsın fulunu alan sazanlarla da farkı kapatırız kafasında yapmışlar.
hondanın en boşu da çok boş değil aslında o yüzden biraz az kalıyo fark

Porsche

GALERİCİ
Beğeni puanı
23,286
Marka
Zirai Traktör
Böyle biraz daha mainstream oldu gözüme daha yakın gelmeye başladı.

emrcnd

Profesör
Beğeni puanı
189
Boşu malesef çok boş.
Boşun ile dolusu arasında içersinde çok farklılıklar var bazı kromları bile koymamışlar boş versiyona.Boş versiyon için liste fiyatı çok yüksek

Rakipleri daha düşük fiyatlara ve daha dolu şekilde satılan bu piyasada fazla tutulacağını sanmam

Son düzenleme: