Yeni Hyundai Elentra

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,528
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Hızlı aile babaları alır bence fiyatı uygun olursa tek tük görebiliriz sleeper seven çok sonuçta :D bkz ; @B.S.Asil

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
1.6 atmosferik lpgci tayfa ve 1.6 dizel motor çok yerinde. 1.4 130 beygir turbo benzinli motor yeter de artar elantra için. 1.6 201 beygir iyi hoş ama pek gerek yok denilebilir. Eğer güzel bir fiyatlandırma yaparlarsa ben gerçekten iyi satar diye düşünüyorum.
mantıklı bir fiyatlandırma ile gerçekten iş yapar. Dizaynı da yerinde :) güzel ya

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Bugün 2-3 bayiden aldığım habere göre haziran ayı içerisinde yeni kasa lansmanı olacak ve ilk etapta sadece 1.6 132 dedi. Sanırım motoru güncellediler veyahut bayi yanlış söyledi
Elantra'sı olan ve Elantralar ile ilgili bütün detaylarla ilgilenen bir arkadaşımın dediğine göre yeni elantrada 1.6 201 hp lik motor Türkiye'ye hemen gelmiyor. Şuanlık sadece 1.6 atmo 128 hp tam otomatik gelecek(ayrıca tek bir donanım paketiyle).

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Bugün 2-3 bayiden aldığım habere göre haziran ayı içerisinde yeni kasa lansmanı olacak ve ilk etapta sadece 1.6 132 dedi. Sanırım motoru güncellediler veyahut bayi yanlış söyledi
Valla aşırı karmaşık bilgiler. Birisi şöyle olacak diyor diğeri yok öyle değil böyle diyor :) karmakarışık gelse de görsek

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Hyundai elentra fiyatı
19141

Tepkiler: bt ve hondapower

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
zaten ben çok şahsi kullanıma elantra alan görmedim taksiciler alıyo hep, corollayla karşılaştırmak lazım herhalde şuan taksici kafasıyla
en boşu ile en fulu arasında 40bin tl var neredeyse. honda da civic eco premium ile eco executive arasında 22bin var. fiyatlandırması da bir garip. dediğin gibi en boşunu ticariler alsın fulunu alan sazanlarla da farkı kapatırız kafasında yapmışlar.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
en boşu ile en fulu arasında 40bin tl var neredeyse. honda da civic eco premium ile eco executive arasında 22bin var. fiyatlandırması da bir garip. dediğin gibi en boşunu ticariler alsın fulunu alan sazanlarla da farkı kapatırız kafasında yapmışlar.
hondanın en boşu da çok boş değil aslında o yüzden biraz az kalıyo fark

emrcnd

Profesör
8 Eyl 2016
79
240
1,060
Boşu malesef çok boş.
Boşun ile dolusu arasında içersinde çok farklılıklar var bazı kromları bile koymamışlar boş versiyona.Boş versiyon için liste fiyatı çok yüksek

Rakipleri daha düşük fiyatlara ve daha dolu şekilde satılan bu piyasada fazla tutulacağını sanmam

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım