Yeni Hyundai i10 1,0 LPG alınır mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Artık genç değil 35 yaşında bir insanım. Zamanında suzuki marutiye bile tav olacak bir insanken şimdi, araştırmadan incelemden araba almıyorum, aldırmıyorum. İstanbul şehir için ve güzel haftasonu seyahatleri geçirmek için bir sürü araba eledim, Ucuza sanayi işi araba alıp onun dertleriyle uğraşmaktansa, garantili muhattap kurumsal firma bulabilceğim bir otomobili tercih ettim. Ekonomik durumuu dibine kadar zorladım ve şu anki seçimime karar verdim. Bu arabayı almadan evvel fabrikasını bile gezdim. Şu an 3 kişi 1 bebek bize yetiyor. hatta kızım büyüdüğünde yüküde kalmayacağı için yeterliliği artacak. Arabam'a göre bebek arabası, bebek koltuğu, bebek çantası aldığım için yer kaygım şimdilik yok. Ama gel görki tatile gideceğim zaman 2 bavulluk yerim olduğundan sıkıntı. Bebek arabası ve puseti olmasa rahat 4 bavulluk yerim var . Hacim sorunum geçiçi bir sorun.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Ya ben anlamıyorum başkasının arabasına bakıp saçma yorum yapanları. Biz sana 1 kere bile i10 hakkında kötü yorum yazdık mı? Arabanı seviyorsun memnunsun güle güle kullan derim.Ha arada olur mesela 50 bine Trendline Polo alacağına ikinci el C sınıfı al dersin bu gerçekten mantıkdır, mantık da bir yere kadar herkes ne isterse onu alır. Biri A sınıfı diğeri C sınıfı, arada 10 yaş fark var i10 belki küçük geliyor C sınıfı almak istiyor adam ne yapsın üste 25 bin kredi mi çeksin illa. Zaten bu piyasa bu şekilde artıyor millet dayıyor krediyi alıyor 0 araba sürekli satılıyor kimse itiraz etmiyor herkes borç içinde. Gidip kredi çekeceğime eski, dayanıksız arabaya binerim daha iyi.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Abi senin mantığa göre
Bu çürük domates,
1997_mercedes-benz_s-class-pic-8011469609458207044-640x480.jpeg

Bu çeri domates ? :confused:
agea.png

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Beni hiç bir şekilde bu konuda ikna edemezsiniz, alanda yazık olmuş der geçerim. Yaşayacağım kadar sıkıntı gördüm ben.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
O zaman otomobil seçimi başlığına başlık açıp insanların yorumlarını okumayalım. Bunumu yapalım. Herkesin bakış acısı farklı. Benim görüşüm budur.
Kimse sana fikrini söyleme demiyor ki. Çok fazla kişide bulunan eski arabaya çürük deme diyoruz sadece. Senin araban da bu arada 4 yıldız almış, güvenlik zaafiyetleri var yani haberin olsun.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Kimse sana fikrini söyleme demiyor ki. Çok fazla kişide bulunan eski arabaya çürük deme diyoruz sadece. Senin araban da bu arada 4 yıldız almış, güvenlik zaafiyetleri var yani haberin olsun.

Bende 5 yıldız aldım mutluyum demedim. Alabilceğimin en iyisini aldım. Sadece yıldız değil, garanti, ekonomi, muhattap, vs vs.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Abi senin mantığa göre
Bu çürük domates,
1997_mercedes-benz_s-class-pic-8011469609458207044-640x480.jpeg

Bu çeri domates ? :confused:
agea.png
Egea'nın ne kadar güvenli olduğunu daha önceden gördük. Fakat ben bu kadar eski bir araba almak taraftarı pek değilim çünkü masrafı falan çok olacağını düşünüyorum bide bende düşük km takıntısı var. Daha önce dediğim gibi temizinden 10 yaşını geçmemiş d segmenti veya c segmenti makbuldür.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım