Yeni i30 fiyatları ......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Hocam yeni 1.0 tsi midline plus baya kullanıslı geldi bana açıkçası ekran vs ama tekrar bakmak lazım. Motoru gayet güzel zaten istekli. Atmoyla onu karsılastırmak dogru olmaz. Bi lpg avantajı var.1.0 tgdı gelirse orda 85-95 bandında olur. Hayırlısı, fiyatlar pek olmamış ama.
donanım listesine baktım. golf 7.5 midline'ın golf 7 midline'dan üç farkını buldum. eksik hatırlıyorsam düzeltin.
1.led arka stoplar
2.led gündüz farı
3.5 değil 6inç ekran.(belki de 6.5 emin değilim)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,613
18,402
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
donanım listesine baktım. golf 7.5 midline'ın golf 7 midline'dan üç farkını buldum. eksik hatırlıyorsam düzeltin.
1.led arka stoplar
2.led gündüz farı
3.5 değil 6inç ekran.(belki de 6.5 emin değilim)

5 inçten 6.5 inç oldu

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Bir çok kişi donanımı iyidir belki diye umut etmişte (bende öyle) resmin altında böyle bir yazı var.

PLUS OPSİYON PAKETİ 7.000 TL
SMART OPSİYON PAKETİ 8.000 TL
PLUS + SMART OPSİYON PAKETİ (DİZEL) 13.850 TL

Önerilen Metalik/Sedefli Renk Opsiyon Fiyatı 800 TL

Belirtilen fiyat ve satış koşulları 30.04.2017 tarihine kadar Hyundai yetkili satıcılarında 2017 MY araçlar için geçerlidir. Hyundai Assan fiyat ve satış koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Plus ve Smart opsiyon paketleri Elite 1.4 TGDI DCT ve Elite 1.6 CRDi DCT modellerinde sunulmaktadır.

Aluminyum görünümlü pedallar, akıllı telefonlar için Kablosuz Şarj Sistemi, elektrikli sürücü koltuğu, parçalı deri döşeme, 8“ Dokunmatik LCD Ekranlı Bilgi-Eğlence Sistemi, navigasyon programı ve Türkiye haritası, Apple CarPlay™ ve Android™ Auto desteği, Full LED Farlar, Ön ve Arka Park Sensörleri PLUS paket ile sunulmaktadır.

Kör Nokta Uyarı Sistemi, Arka Çapraz Trafik Uyarısı, Şeritten Ayrılma Uyarı Sistemi , Otomatik Acil Fren Destek Sistemi , Ön Çarpışma Uyarı Sistemi, Yorgunluk Tespit Sistemi, Uzun Far Asistanı, Akıllı Hız Sabitleyici, Direksiyondan Kumandalı Vites SMART paket ile sunulmaktadır.

Eğer plus ve smart opsiyonları sadece elite içinse bırakın baz donanımın doluluğunu elite de o kadar dolu gözükmüyor. Ön-arka park sensörü bile opsiyon listesinde.
Hyundai modelleri her zaman rakiplerine göre daha dolu olmasıyla öne çıkardı ama bu opsiyon listesi ile hiç öyle gözükmüyor kendi ayaklarına sıkmışlar.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,240
45,845
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yahu yıllardır bir arka cam otomatiğini, bir de park sensörlerini standart hale getirtemedik şu üreticilere. Ne pahalı ne maliyetli özelliklermiş bunlar arkadaş, önüne gelen üreticinin ilk aklından geçen bunları çıkarmak oluyor otomobillerinden.

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Yahu yıllardır bir arka cam otomatiğini, bir de park sensörlerini standart hale getirtemedik şu üreticilere. Ne pahalı ne maliyetli özelliklermiş bunlar arkadaş, önüne gelen üreticinin ilk aklından geçen bunları çıkarmak oluyor otomobillerinden.
Elit donanımda park sensörleri,carplay özellikli ekran,şerit takip,otomatik fren gibi donanımlar olmalıydı bence. İleride büyük olasılık elite plus da gelir aynı şeyi elantra içinde yapmışlardı.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,240
45,845
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sinan abinin ilk sürüşteki hangisiydi acaba?
Elit donanımda park sensörleri,carplay özellikli ekran,şerit takip,otomatik fren gibi donanımlar olmalıydı bence. İleride büyük olasılık elite plus da gelir aynı şeyi elantra içinde yapmışlardı.
Şu İzmir'de kullandığı ise o en üst donanımın bir altıydı. Onda en kötü arka park sensörü vardır ama boş versiyonunda arka park sensörü olmayacak gibi duruyor.
Ötv oranları üreticileri belli ki etkilemiş. Donanımları kısıp duruyorlar ki bundan sonra gelecek her yeni otomobilde bunları göreceğiz gibi geliyor.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Şu İzmir'de kullandığı ise o en üst donanımın bir altıydı. Onda en kötü arka park sensörü vardır ama boş versiyonunda arka park sensörü olmayacak gibi duruyor.
Ötv oranları üreticileri belli ki etkilemiş. Donanımları kısıp duruyorlar ki bundan sonra gelecek her yeni otomobilde bunları göreceğiz gibi geliyor.
Cam tavanı kısamıyor da park sensöründen mi kısıyor :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,240
45,845
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Cam tavanı kısamıyor da park sensöründen mi kısıyor :)
Bizim milleti bilirsiniz. Otomobilde işine yarayacak donanım sıralaması yapsa en gereksizleri seçer dururlar. Üretici de biliyor bunu tabii dayıyor saçma sapan donanımları. Şu ön-arka ve yan park sensörü kadar işime yarayan başka bir donanım görmedim. Otomobilin hiç bir yerini oraya buraya sürtmek mümkün değil. Baktığında çok basit gibi dursa da hayat kurtarıyor. Sonra gel cam tavana fiks ol. Olacak iş değil.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Hyundai nin pazarlama taktiğini eskiden beri beğenirim ama iyice sapıtmış.simdi 10_20 yıl garanti verir ,bir yolunu bulur satar diyecem ama fiyatlari o kadar anlamsız ki baz paketi ayrı,üst paketleri ayrı merakla bekliyorum bakalım ne olacak

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bakalım araç piyasa çıkıp iyice kullanıldıktan sonra açığa çıkar neden bu kadar pahalı olduğunu da o zaman değerlendiririz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım