Yeni i30 fiyatları ......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bu videoda da aracın iç mekanının fazla hararetsiz olduğundan, ekranın küçüklüğünden ve tasarımdan yakınmışlar. Anlatılanlara göre ve Burak abinin alması için tahmin ettiği fiyata göre bu arabanın en az bi 10 kaat fazlası var gibi duruyor. Gidip incelemek lazım valla oldukça merak ediyorum. Ayrıca videoda hala bi Golf değil söylemi gözlerden kaçmadı :p:p:p.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Sende mantıklı diyorsun karşim de Golf nasıl bu kadar satılıyor?
doğru reklamlar,ülkemizdeki adamın alman merakı,ülkemiz şartlarına uygun motorlar bide bizim milletin sedan merakı var aslında corolla,astra sedan nasıl satıyor onu sorgulamak lazım

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Bak şimdi bu olmadı işte. Kâr marjlarını, net bedelleri falan bilmeden lütfen bu kadar iddialı yorum yapmayalım sayın forumdaşlarım.
merak ediyorum mesela almanya da skoda superb ve passat için dsg istediğimizde birebir aynı fiyat iken buradan niye biri için 10k diğeri 18k?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
merak ediyorum mesela almanya da skoda superb ve passat için dsg istediğimizde birebir aynı fiyat iken buradan niye biri için 10k diğeri 18k?
Vergiye göre şanzıman fiyatlandırması yapılıyor ayrıca fabrika ülkeden ülkeye göre şanzıman fiyatı belirleyebiliyor. Zaten DSG bir opsiyon ve fabrika her zaman opsiyondan kazanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım