Yeni POLO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel duruyor ama jant kapaklı beyaz hali nasıl olur bilemem

vwpolorevspy3.jpg

vwpolorevspy5.jpg

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Arkası olmamış.Onun dışında beğendim fakat en dolusu 100 bini bulacak herhalde bu sefer fiyat listesi açıklandı mı?

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,791
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İbiza'ya oldukça benzettim niyeyse. Genel anlamda fena değil, çok beğendim dönüp dönüp bakarım diyemem ama berbat, çok kötü yahu da diyemem. Orta şeker benim için. Fakat iç mekanda renkli opsiyonlar sunulabiliyor olmasını beğendim. Nitekim iç mekanı yeni fiesta'ya göre de oldukça derli toplu duruyor.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Dış tasarımın, eski polonun tepesine bastırılmış gibi olması hoşuma gitmedi ama içerdeki özgünlük beni şaşırttı açıkçası vw'den böyle bir atak beklemiyordum :D İç tasarım hoşuma gitti. Fiyatlar tabiki uçuk olacak, gırtlak doldurayım full opsiyonlu olsun denirse 3 haneli rakamları görür büyük ihtimalle. 2.0gti modeli merak uyandırıyor 220+hp bir polo tam şaka makinesi olur :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
İçi renkli opsiyon nefis olmuş.Ruhsuz kimliğini kırmaya yönelik hoş bir adım.Dış tasarım da tatmin ediyor 6.5/10 gibi bişi.Yalnız yollarda en boş ve beyazlarını görmeye hazır hissetmiyorum kendimi:/

Son düzenleme:

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Kağıt üzerinde her şeyin doğru olarak yapıldığını görüyoruz iyi güzel de, şu tasarım olayına da biraz el atsalar artık ya. Hepsi birbirine benziyor artık iyice :(

Son düzenleme:

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Arteon içinin aynisi. Helalinden 50bin veririm. Dahası israf olur.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
O dsg'yi oradan çekerseniz ben başarılı buldum :D Yalnız dış görünüşü bir değişik ya. Sanki arabada 5 kişi oturuyormuş gibi çökük duruyor.

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
Her zaman VW birbirine benzeyen tasarımlar yapar, araçlar aynı diye eleştirirdim -ki bu hala devam ediyor- aynı zamanda göze güzel geldiklerini hoş durduklarınıda söylerdim ancak bu gerçekten hiç olmamış. Sanki yeni tasarım çizgisi Polo için fazla ağır kaçmış. Gördüğüm en yakışıksız VW diyebilirim. Hala ağır kamuflajlıymış gibi duruyor helede arka kısmı. Açıkçası yeni Fiesta'nın arka kısmı buna göre çok daha hoş duruyor. İçine geçince renkler sayesinde monotonluktan kurtulmuş eğlenceli bir hale gelmiş, hayalet ekran, multimedya ekranları derken oyuncaklarla doldurulmuş ve göze güzel geliyor. Bahsedilen büyüme miktarlarıda B sınıfı bir araç için gayet yeterli. Ülkemizde 6 haneli fiyatların üzerine çıkacağı aşikar full donanımlarının. Bana kalırsa sırf dış tasarımdan dolayı almam bu aracı. Tekrarlıyorum bu çizgi Polo için fazla ağır kalmış.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Bir kaç ay önce bu fotoğrafları görmüştük, ağır kamuflajlı demişti biri. Aynı araba işte. Golf ve 1 serisinin melezi. Bir de sorun olabilecek bir şey, yere fazla yakın gözüküyor. İçinin rengide diğer çoğu markada olduğu gibi donanımla gelir. Satılanların geneli siyah/gri/füme standardı her neyse o şekilde olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım