Yeni POLO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel duruyor ama jant kapaklı beyaz hali nasıl olur bilemem

vwpolorevspy3.jpg

vwpolorevspy5.jpg

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
-Gayet oturaklı görünüyor. B sınıfında bunu seven de var sevmeyen de ama işini yapar yine.
-İçi de Polo'dan beklenmeyecek kadar renkli olmuş. Büyük ihtimalle opsiyondur o parçalar ama sunulması iyi, ancak izlediğim bir videodan anladığım kadarıyla sert plastik. Yalnız üreticiler bu ortak parça kullanmanın cılkını çıkardı, aşağıya fotoları ekliyorum. Logoları kapatsak hangisi Seat, hangisi VW anlaşılamayacak.
-1.6 dizel 80 hp, 95 hp. Benzinli satmak istiyorlar anladığım kadarıyla.
-Sınıfında ilk defa sunulan adaptif süspansiyon, hayalet gösterge çok iyi. Ancak öyle dolulukta dizel+otomatik bir Polo ülkemizde 100-110'dan aşağı olmaz. Alman'ın 1 yılda rahatlıkla aldığı araçlar için bu paralar çok yüksek gerçekten.

Ekli dosyalar

• seat-ibiza-2018-1600-0b.jpg
    seat-ibiza-2018-1600-0b.jpg
    72.8 KB · Görüntüleme: 242
  • Volkswagen-yeni-Poloyu-resmi-olarak-tanitti91776_1.jpg
    Volkswagen-yeni-Poloyu-resmi-olarak-tanitti91776_1.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 326

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Dışı yaaağnii ama içi nice hocam. Bence Fiesta ve Polo yeni jenerasyonları ile birlikte dış tasarım olarak çirkinleştiler ama gözümüz zamanla alışacaktır.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,245
45,845
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Zaten Turkiye'deki otomobil piyasasinda fiyatlar dusunuldugunde nispeten alinabilir olanlar b segment otomobiller ki onlarin da en dolu versiyonlari alinmaz 100 binlere yaklasir. Orta dolulukta 1.0 1.2 turbo benzinli modelleri suan piyasada alinabilir tek donanim seviyesi olarak kaldi. El ele verip komple bitirdiler otomobil piyasasini.

LiveForSpeed

Profesör
30 Ocak 2017
292
437
1,395
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Golf 6 ve B6 Passat'tan sonraki VW modellerini pek beğenmiyordum. Yeni Polo gayet güzel olmuş B segmentinin üstünde. Fiyatı çok uçuk olmazsa alınır.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Trafiğe çıkıyorum ve gördüğüm farklı markalar gözümde bulantıya sebep oluyor. Nedenini tam olarak yorumlamakta zorlanıyorum. Daha eski araçlara baktığımda bir karakter, ruh hissederken, şimdi gördüğüm araçların hemen hemen hepsi birbirine benziyor. Özgün bir tasarım göremiyorum, cidden midemin bulantısı gibi gözlerim bulanıyor. Basit teneke parçası gibi yorumluyorum maalesef. Her yerde kızgın karakterli, sert bakışlı, cüssesinin fazlasını yansıtmaya çalışan araçları görüyorum. Bu şahsen hoşuma gitmiyor. Yuvarlak farlı Polo, şimdi ise çizgisi tamamen değişmiş bir Polo. Çizgisi kendi özgünlüğünde giden değil ama, tüm otomobil firmalarının ortak yönünde giden bir çizgi.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Valla tft ekran kadran koyup, orta ekran büyütmek kasa değişimine dahilse, kasa değişikliği konusunda aynı şeyi konuşmuyoruz demektir.

Arabanın dış çizgileri günceliyle neredeyse aynı, içerideki olayı zaten TR'de görmemiz mümkün değil, Doğuş yok + boş line getirip 80.000₺'den fiyatları başlatır, resimlerdeki Polo 120.000₺ falan olur onun içinde 1 sene sıra yazarlar.

Neymiş yeni Polo'ymuş.

Hmmm...

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
Yalnız havalandırma kanallarının ekran altına alınması iyi olmamış gibi geldi bana. Tasarımsal olarak değil de kullanışlılık açısından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım