Yeni profil mesajları

Merhaba,
3.) Sitemizde koyu muhabbetin yer aldığı Özel Sohbet ile İlan(Alım-Satım) bölümümüz, sitemizdeki belirli bir aktiflik süresini geçirmiş, belirli bir mesaj adedine ulaşmış kişilere açılmaktadır.

Bu aktiflik süresi, mesaj adedi nedir tam olarak? Severek takip ettiğim bölümlerdi yıllar önce, hayır ulaşılmayacak mesaj adetleri ise boşa kürek çekmeyelim. Teşekkürler.
Berkin
Berkin
Spesifik olarak belirtmiyoruz ancak iki şart var. Birisi üyelik zamanı diğeri de mesaj adedi.

Siz zaman şartını karşılıyorsunuz ancak diğerini karşılamadığınız için açılmamış. Aslında forumda aktif olan yeni üyelerimiz çok kısa bir süre içerisinde oralara erişim kazanıyor. Öyle çok yüksek bir rakamda değil, aktif olup katılım gösterdiğinizde 1-2 hafta içerisinde açabilirsiniz.
T
Tuncb
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
Sol şeridin temposu yüksek, orta şeridin temposu düşük kalıyor. İkisinin arasına "araf" adında bir şerit konulması lazım :D
Abi selam, @alfhonso için alfa ege stickerı yollamışsın da kendim için bunu nasıl temin edebilirim :)
Emir
Emir
Abi 156 ile alakalı internette ne kadar kaynak video varsa hepsini inceledim en ince ayrıntısına kadar :) Muğladayım.
stan
stan
Selamlar,

Su an elimde yok sticker ama olunca yazarim muhakkak.
Emir
Emir
Teşekkür ederim, haberinizi bekliyorum :)
İlk nesil CC bakıyordum , arabanın 4 kişilik olduğunu gördüm . Dünyam başıma yıkıldı .
Artık bu ilişkiyi sonlandırmamız lazım . Sen ve ben farklı dünyaların insanlarıyız CC .
Sen çok iyi bir dost olabilirsin ... Seninle sadece dost olarak kalalım ...
İyi günler. Forumda paylaştığınız gaza basınca gelen uğultu probleminin aynısı bende de var. Problemi bulabildiniz mi acaba? 2012 Toyota Auris 1.4 dizel
abi merhaba wrc izlemek için marmaris e gidicem yarın seyirci yasağı var diyorlar ormanlık alanlardan izleyebilirmiyiz abi etap giriş ve çıkışları yasak olucak fakat normal ormandan izleyebilirmiyiz
OguzhanC
OguzhanC
Biletli seyirci yok ancak yarış için tehlike oluşturmayacak şekilde etapları takip edebilirsiniz