Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
renk aynı renkti bizde. Köprücük kemiğimi zedelemeyi göze alarak airbag patlatmadım ben. Hatta cam da patlamadan yırttım. Ama bundaki gibi ayna filan değişti. Bizdeki darbe sürücü tarafındandı
Ön cam kırılmasaymış ve daha önce kazası yoksa ben kesin alıp toplardım bu aracı yani param olsaydı toplardım

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Ordaki fotoğraftakine benzer mi diye kontrol etseydin. Ben benim paliodaki girişe benzettiğim için alayıp deneyim istedim:)
normal çakmaklık şeyleri oluyor ama bunu ilk defa görüyom o yüzden bilemedim. bide alıp olmazsa boşa gitmesin o kadar para:) bi de sadece açıklamada yazan modellerle uyumlu değilse olur.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Geçmiş olsun abi de bu airbag patlatmama işi nasıl oluyo onu anlamadım :D
çapraz girdim diye darbe etkisi herhalde dağıldı biraz. Bi de öndeki arabanın hem ön hem arka kapısı açılmıyordu. Onun önündekinin de tamponu inmişti. O şekilde de darbe biraz yayılmıştı. Ama açılsa kimse niye açıldı demezdi.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
çapraz girdim diye darbe etkisi herhalde dağıldı biraz. Bi de öndeki arabanın hem ön hem arka kapısı açılmıyordu. Onun önündekinin de tamponu inmişti. O şekilde de darbe biraz yayılmıştı. Ama açılsa kimse niye açıldı demezdi.
Small overlap yapmışsın reyis dümdüz girseydin bütün ön kısma dağılırdı darbe :D o an işte insan aklına ne gelirse onu yapıyor :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
O değil baktığım 147 aslında kazası vs yok ama araba çok yatmış, motor çalışma sesi bile değişik bakımsızlıktan ölüyor araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım